Trinoline All Ages Version Full İndir Oyun indir

trinoline her yaştan sürüm full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Trinoline her yaştan sürüm - bir yaz günü, Shun Nanami, ölü kız kardeşinin tükenmesi imajı olan bir kızla tanışır. " 'dan ayırt edilemez bir yüksek teknoloji android olarak ortaya çıktı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Minori

Publisher: mangagamer

sürüm tarihi: 18 Nis, 2019

tür: macera, görsel romanı, anime, bilim kurgu, olgun

Bir yaz günü, Shun Nanami, ölü kız kardeşinin tükenmesi imajı olan bir kızla tanışır. Bir insandan ayırt edilemez bir yüksek teknoloji android olduğu ortaya çıktı. Öyleyse, Android'lerin ve insanların bir arada bulunduğu bir dünyada dokunaklı bir hikayeye başlar.

Açıklama ve amp; Özellikler

- İnsanların ve Androidlilerin bir arada olduğu ve bazen birbirlerine aşık olduğu bir dünyada romantizme ve heyecan verici drama ile dolu üç benzersiz hikaye yaşayın.

- Çoklu sonları olan geleneksel görsel roman.

- Keşfedilecek yüzlerce güzel CGS ve tam olarak seslendirilmiş kahramanları ve karakterleri animasyonlu yüz ifadeleri, dudak senkronizasyonu ve daha fazlası gibi hayata getiren özel efektler.

- tam uzunlukta, vokal açılış teması ve üç tam uzunlukta, vokal son tema şarkısı da dahil olmak üzere 50'den fazla benzersiz şarkı ile bir film müziği.

- yaklaşık 30+ saat ortalama okuma süresi

Hikaye

Bir sıcak, yaz günü, Shun Nanami'nin kız kardeşi, Shirone Nanami, denizde boğuldu. Asla unutmayacağı bir hatıra; Sonsuza dek kalbine girecek olan biri. Ondan sonra oturduktan sonra yaşamak ve hiç olmaması gereken hayatı telafi etmek için yemin eder.

zaman geçişleri ve shun şu anda diğer öğrenciler gibi okula giderken günlerini geçirir. Yine bir başka boğucu yaz onun üzerine düşer, hepsini hatırlatan kardeşi hatırlatan, hepsi yıllar önce kaybetti ...

Ancak, o yaz farklıdı. Shun, bir Piyano'nun melodisini uzaktan uzak duruyor - her zaman hayran olan bir tüneli shiron. Sesi kaynağına, sadece kız kardeşi, Shirone'dir.

"Lütfen bundan sonra bana bak, onii-chan."

Ondan önce duran varlık, kendi eti ve kanından değildi, ama tam olarak ona benzeyen bir Android. Onun adı ...

Minimum: OS: Windows Vista ve Yukarı İşlemci: Çekirdek i serisi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
177
TELİF HAKKI İHLALİ