TSA Frisky Full İndir Oyun indir

tsa frisky full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. TSA Frisky - TSA Frisky'de, vardiyanıza hayatta kalmanın korkutucu görevi olan bir TSA ajanısınız. Çizgileri, bagajı ve boş zamanları yönetin, işte karartmaya devam etmek için. Hayatta kalmak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: orada eğlence

Publisher: orada eğlence

sürüm tarihi: 17 May, 2018

Tür: Simülasyon, VR

Hatları, bagajı ve boş zamanları yönetmek için bir TSA aracısı oynarsınız. Amacınız, tüm yolcuları ve bagajlarını stresten karartmadan temizlemektir. Halatları öğrenmenize yardımcı olmak amirinizdir, sizi öğretici slaytlara işaret edecek ve işte puan aldığınızda size bildirin. Performansınıza göre puanlanacaksınız ve küresel bir lider kurulu yakında geliyor!

Nasıl Oynanır:

* çizgi yolcuları çizgiden ilerledikçe. Contraband'ı bulmak ve ışınlamak için alet kemerinizi kullanın ve kırmızı çöp kutusuna atın.

* Her yolcu bagajını arayın ve kaçakçılığı buna göre atın. Zamanlayıcı bitmeden bittiğinde bavulları kapatın!

* Bir sonraki çifti avansından önce hem yolcuyu hem de bagajlarını iyice aramalısınız.

* Gezginlerin peskili contabandlarını uçaklara götürmesini engelleyin.

* Etkili bir çalışan olarak puan kazanın ve amirinizin saygısını kazanın!

SpringboardVR'deki çarşı için kullanılabilir

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 390 eşdeğeri veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek notlar: sanal gerçekliğe özel!

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7-4770 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 eşdeğeri veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: n / a Ek notlar: sanal gerçekliğe özel!
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
167
TELİF HAKKI İHLALİ