Tzar: The Burden of the Crown Full İndir Oyun indir

Tzar: Taç Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. TZAR: Tacın yükü - uğursuz bir kötülük, Keanor'un huzurlu krallığına, bir güzellik, gizem ve sihir ülkesine geldi. Saray, kötü niyetli ordular olarak kalıntılarda bulunur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Haemimont Games

Publisher: Haemimont Games

Çıkış tarihi:

tür: strateji, rts

Bir uğursuz bir kötülük, Keanor'un huzurlu krallığına, güzellik, gizem ve sihir ülkesine geldi. Saray, kötü niyetli savaşçıların ordusu kırsal kesimde süpürürken, bir kez gururlu imparatorluk görevlileri korkusuzluğa düşerken kalıntılarda kalıyor. Keanor vatandaşları, terörde evlerini kaçarak, öngördüğü gerçek bir liderin yükselişi için dua ediyor, onları karanlığın ordularına karşı yönlendirir. İstedikleri kahraman mısın?

Tzar, sizi kötülüğe karşı iyi savaşın kalbine sokar. Kılıçın toprakların yasası olduğu gerçek zamanlı fantastik dünyasında yer alan, kötülüğün ordusunu durdurmak size kalmıştır. Şövalyelerin ve okçuların geniş ordularını işe almak, eğitmek ve emretmek ve düşman savunmalarını parçalamak için fantastik silahlar oluşturun. Sihirbazlarınızı, arcane güçlerini düşmanlarınıza karşı çıkarmak ya da güçlü ejderha, Jinni ve teklifinizi yapmak için yaşadıklarını açığa çıkarmak için eğitin. Taç yükünü taşıyabilir misin?

Gerçek zamanlı strateji oyunları, Dragons, Jinni, Şövalyeler, Sihirbazlar ve çok daha fazlası ile güzelce işlenmiş bir fantastik dünyaya karşı ayarlayın.

Oyunu, vahşi hayvanları etkiler, vahşi hayvanları, keşfedilecek veya kaçınılması gereken büyülü eserler ve keşfedilecek antik kalıntıları etkiler, vahşi hayvanları etkileyen bir iklime sahip zorlu bir oyun ortamı.

Kampanyada oynamak için yirmi heyecan verici ve benzersiz görevler ve sonsuz miktarda rastgele haritalar.

Minimum: Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 İşlemci: 1.4 GHz veya daha hızlı Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0C ile uyumlu 3D grafik kartı Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
220
TELİF HAKKI İHLALİ