UltraGoodness 2 Full İndir Oyun indir

ultragoodness 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. UltragooDness 2 - İyi ve kötülük arasındaki mücadele, bu kanlı eylemde zamanın sadece hareket ettiğinizde veya ateş ettiğinizde hareket ettiği kanlı harekete geçer. Şeytanın kuvvetlerini parçalara ayırın, okyanusları bırakın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rasul mono

Publisher: rasul mono

sürüm tarihi: 2 Eyl, 2019

tür: eylem, macera, atıcı

İyi ve kötülük arasındaki mücadele, zamanın sadece hareket ettirdiğinizde veya vurduğunuzda hareket ettiği bu kanlı eylemde devam eder. Şeytanın Kuvvetlerini parçalara ayırın, kanlarının okyanuslarını ve iblisin cesedlerinin dağlarının iyiliği adına bırakın!

Ultragoodness 2 hala eğlenceli ve kanlı bir aksiyon oyunudur, ancak bu sefer bu zaman manipülasyonu ve kalıcı arkadaşlığının kullanılabilirliği ile harmanlanır.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Özel Zaman Hareketli Mekanik: Oyuncu hareket etmez veya çekim yapmadığında süre daha yavaş hareket eder. Daimi Companion: Şeytanlarla savaşabilecek olan flurry beyaz kedi. Hızlı tempolu (hareket ettirdiğinizde veya çekim yaparken) oyunu: düşmanları öldürün ve bir ateş topu kasırgalarıyla manevra yapın! Ya da durdurun ve yüzünüze doğru yönlendirilen mermileri nasıl başlatacağınızı düşünün. Size karşı - Şeytan Kuvvetleri, ölümcül tuzaklar ve zorlu patronlar. Arkadaşınızı yükseltin Cat: Düşmanlarınızı yakalayın veya beyinlerini lazerle kızartın. Son olarak, ultragenyon hakkındaki asıl şey eğleniyor, bu yüzden beyninizi kapatın ve tüm seviyelerin her tarafını süzün.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB, WebGL uyumlu Depolama: 400 MB Mevcut alan Ek notlar: 16: 9 En boy oranı (önerilir)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
201
TELİF HAKKI İHLALİ