Umihara Kawase Full İndir Oyun indir

umihara kawase full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Umihara Kawase, boğuşma kancası olarak bir balıkçılık kancası kullanan bir kızdır. Dallanma gerçeküstü ortamlarında yolunuzu sallamak için hızlı reflekslere ihtiyacınız olacak. Beyinlerinizi kullanın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Studio Saizensen

Publisher: degica

sürüm tarihi: 2 Kas, 2015

tür: eylem, anime

Not!: Bu Umihara Kawase, Umihara Kawase Trilogy'de bir oyun. Orijinal SNES oyununa dayanır. Aşağıda, tüm üçlemenin bir açıklamasıdır.

Kolay oynaması, ustalaşması zor, UMIHARA KAWASE Trilogy, 20 yılı aşkın oyun geçmişi olan üç fizik tabanlı puzzle / platformer oyunlarından oluşan bir koleksiyondur. Orijinal oyunun yaratıcıları tarafından geliştirilen (Kiyoshi Sakai ve Toshinobu Kondo), bu Kült Klasik bir Japon Indie Smash Hit oldu!

Umihara Kawase, bir olta, elastik olta ile silahlı, Japon, suşi şefi kahramanımızın adıdır. Yüz balık benzeri düşmanları, konveyör bantları, sivri, sulu çukurlar, zaman yolculuğu ve daha fazlası. Öğeleri toplayın ve her seviyenin sonuna kadar yolunuzu bulun. Girdiğiniz bu rüya benzeri dünyaya daha derin, çözümlerin daha zorlanması ve zaman basıncı ne kadar büyük olur. Yol boyunca kısayollara ve gizli çıkışlara dikkat edin ve bonus seviyelerinin kilidini açın.

Anahtar fetürleri: Reflekslerinizi ve beyin gücünüzü meydan okuyan fizik tabanlı puzzle / platform Aşırı elastik olta hattı fiziği size ileri kontrol sağlar Üç tam oyun boyunca dallanma yolları ile birçok aşama Hataları paylaşmak için üç maçta buhar atölyesi desteği Dört oynanabilir karakter (Sayonara Umihara Kawase'de) Bir kurbağa, denizatı ve daha fazlası gibi giant, sucul patronlar yüz Buhar başarıları, ticaret kartları, lider tablolar ve bulut tasarrufu Her üç oyun için tam buhar kontrol cihazı desteği (isteğe bağlı)

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo 2GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ses kartı: Doğrudan ses Ek notlar: Denetleyici önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
228
TELİF HAKKI İHLALİ