Unclaimed World Full İndir (v1.0.3.5) Oyun indir

Sahipsiz dünya full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sahipsiz Dünya - Interstellar öncülüğünü ve onların torunlarını bu detaylı Bilim Kurgu Koloni Sim'de yönetin. Yüzyıllar planetten sonra, kolonistler hala kazanmak için mücadele ediyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Refactored Games OÜ

Yayıncı: Refactored Games OÜ

sürüm tarihi: 4 Eki, 2016

Tür: Simülasyon, Strateji, Sci-Fi, Survival, Yönetim

Bu detaylı Bilim Kurgu Koloni Sim'de yıldızlararası öncüleri ve torunlarını yönetin. Yüzyıllar planetten sonra, sömürgeciler yemyeşil ve yabancı gezegenlerinde yer almak için hala mücadele ediyorlar. Kaynakları, üretim ve farklı kişileri dikkatlice yöneterek sınıra yerleşirsiniz.

Karakterler ve yabancı yaban hayatı, titiz bir simülasyon yoluyla hayata geçirilir ve oyun, insanlar ve doğa arasında fırsatlar ve tehlikelerle dolu bir gezegende bir savaş röturdadır.

Özellikler

Dolaylı Kontrol - Kolonistler ücretsizdir ve demokratik bir topluma sahiptir. Memnun olmayan insanlar, kolonilerini geliştirmek için ya da oy kullanabilirler: Sadece iddialı sakinlerine sahipseniz, daha iyi teknolojiye erişir ve rahat bir kasabaya bir kamp geliştirirsiniz.

-Realistic Bilim Kurgu, Pioneer ayarı

Yabancı doğanın, insan ihtiyaçlarının ve sınır topluluğunun boyutunu

-Detailed, esnek işçiliği

... 'Yerleşimciler', 'Cüce Kalesi' ve Paradoks Oyunlarından ilham alıyoruz.

Ayar

Oyun, hafif bir seyahatten daha hızlı olmayan bir gelecekte gerçekçi bir bilim kurgu ortamında gerçekleşir. İnsanlar 100 yıllık bir yolculuktan sonra 2238'de Tau Ceti gezegenine indi. Nesiller üzerinde Tau Ceti kolonistleri gezegene getirilen ve soyundan gelenler, çiftçilik, balıkçılık ve ticarete dayalı basit sınır toplumları oluşturan gelişmiş ekipmanı kaybetti.

Açık uçlu haritalar ve senaryolar

Çeşitli senaryolarda ve haritalarda gezegenin koloniyetinin tarihini keşfediyoruz. Öğreticiler ve senaryolar sizi oyunun ortamını ve mekaniğini tanıtmakta ve çizikten bir koloni oluşturduğunuz açık uçlu haritalarla mücadele etmeye hazır hale getirir.

Tau Ceti'nin Alanları Planetfall'dan sonra ilkel bir gelecekteki yüzyıllarda yer alan açık uçlu haritalardır. Avlanma, tarım ya da balık avı için donatılmış bir toplulukla başlarsınız ve araziden çalışın. Eski bir robotun yanı sıra, insanlar Smithing, küçük ölçekli tarım ve siyah toz gibi basit teknolojiyi kullanır.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 10 yetenekli grafik kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 660 MB Mevcut alan Ek notlar: Windows Media Player gereklidir. Oyun Intel entegre grafik kartlarını desteklemiyor. Ayrıca, 2008/2009 yılından itibaren bazı NVIDIA yonga setleri desteklenmiyor: GeForce 9500 GT, GeForce GTX 280, GeForce GTX 285 ve muhtemelen diğer 200 serisi kartlar.

Önerilen: OS: 64 bit işletim sistemi önerilir. Ek notlar: Büyütme özelliğine sahip Yüksek DPI monitörlerini destekler. Çoklu monitörlere sahip genişletilmiş masaüstü için monitör seçimini destekler.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
142
TELİF HAKKI İHLALİ