UNDER the SAND – a road trip game Full İndir (v25.12.2020) Oyun indir

kumun altında - bir yolculuk oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kumun altında - bir yolculuk oyunu - sen. Senin araban. Ve kumun altında dünya.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: indiemax

Publisher: indiemax

sürüm tarihi: 17 May, 2019

tür: simülasyon, macera, yarış, eylem, açık dünya

1980'ler. Alternatif gerçeklik. Küresel ısınma, tüm dünyayı sonsuz bir çölde çevirdi. Agresif iklim nedeniyle, medeniyetin nimetleri yavaş yavaş kumun altına girer. Geç babanın son talebini yerine getirmek için eski kamyonetinizde uzun bir yolculuğa çıkın. Ama bu gezegende bırakılan bir yer, bunu yapmanın mümkün olduğu bir yer var mı?

Özellikler

Anahtar fetürleri: Birlikte sürmek için birçok yolla büyük bir dünya. Bir sonraki dönüşün sizi nerede yöneteceğini kim bilebilir. Arabanızı monte edin, onarın, yakıt ikmali yapın ve ayarlayın; Yolculuğunuz bir kemik çalkalayıcı üzerinde çok hızlı bir şekilde sona erebilir. Yol boyunca bulunabilecek terk edilmiş yerleri keşfedin. Stilize Düşük Poli Grafikler Gelişmiş Araç Fiziği Müzik kasetleri! Sonunda yolculuk oyunu!

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.0+ GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 470 GTX veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 10 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: Entegre ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
139
TELİF HAKKI İHLALİ