Unreal Gold Full İndir Oyun indir

Unreal Gold Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Unreal Altın - Hapishane Geminiz, şimdiye kadar yaratılan en hızlı, şık, en tehlikeli 3D dünyaya çarptı. Çevresinde bak, berrak su ışıltıları, gölgeler dans ve vardiya, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Epic Games, Inc.

Publisher: Epic Games, Inc.

Çıkış tarihi: 30 Nis, 1998

tür: eylem, bilimci, sci-fi, atıcı, macera, korku, çıplaklık

Hapishaneniz, şimdiye kadar yaratılan en hızlı, şık, en tehlikeli 3D dünyaya çarptı. Çevresinde bak, berrak su ışıltıları, gölgeler dans ve vardiya, uzaylı mimarisi ufkun içine kayboluyor. Bu gizemli gezegenin sırrını keşfedin ve barışçıl bir ırkın kısır acımasız saldırganlar tarafından köleleştirilmesinin neden olduğunu öğrenin.

© 1998-1999, Epic Games, Inc. Tüm hakları saklıdır. Epik, epik oyunlar, gerçek dışı ve gerçek dışı (stilize), Amerika Birleşik Devletleri ve başka bir yerde Epic Games, Inc.'nin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Anahtar fetürleri: 47'den fazla göz atma tek oyuncu görevi. 5 farklı oyun tipi ile 20 çok oyunculu seviye. Her biri benzersiz kişilikleri olan acımasızca akıllı düşmanlar. 13'ün üzerinde ölümcül silahın bir cephaneliği ... Hepsi Garantili Giblet Eylemi. Tüm gerçek dışı geliştirmeleri ve teknik iyileştirmeleri içerir. En son 3D kartlar için özel grafiksel ve performans geliştirmeleri.

Minimum: % 100 Windows 2000 / XP / Vista uyumlu bir bilgisayar sistemi.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
223
TELİF HAKKI İHLALİ