Unseen Diplomacy Full İndir Oyun indir

görünmeyen diplomasi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Görünmeyen Diplomasi, sizi dünyanın dört bir yanındaki kötülüklerin planlarını yenerek İngiliz Casus Taktik Girişiminin seçkin bir üyesi olarak atıyor. Gerçek hayatta bir engel kursu ile ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: üçgen pikselleri

Publisher: üçgen pikselleri

Çıkış tarihi: 4 Nis 2016

tür: eylem, simülasyon, vr

Hakkında

UnSeen Diplomasi, sizi İngiliz casusluk taktik girişiminin seçkin bir üyesi olarak oluşturur, dünyanın dört bir yanındaki kötülüklerin planlarını yener.

VIVE'in inanılmaz sanal gerçeklik ortamının yarattığı gerçek hayattaki bir engel kursu ile, koşacak ve yuvarlanacak, gizlice girecek ve Volcano Lairs ve Ay bazlarıyla çözeceksiniz.

'yönlendirilen yürüyüş' gibi davranır; bu, oyunun temel kontrolünün oyuncunun kendi hareketleri tarafından yönlendirildiği anlamına gelir.

Tecrübe, oda düzenlerinin akıllıca kullanımı ile odaklanır - farkında olmadan boşluğu çarparak ve manipüle ederek, görünmeyen diplomasi, çok daha büyük bir ortamda yolunuzu keşfetmenize ve gezmenizi sağlar - teleporting veya portal gerekmez!

Sanal Gerçeklik, benzersiz bir deneyimdir ve görünmeyen diplomasi, size kendi gözleriniz ve hareketlerinizle yaşamı casusluğa bir bakış sunmak için tasarlanmış yoğun ve sürükleyici bir oyundur.

Anahtar fetürleri: Görünmeyen diplomasi, bir ay içinde yaratılmış ve GameCity 2015 için tasarlanmış ve şimdi popüler talep nedeniyle buharda yayınlanan 4 dakikalık bir deneyimdir. Oyun *, fiziksel engellere sahip olmayan 4m x 3m paletli boşluk gerektirir. Kurulumunuz bu gereksinimleri karşılamıyorsa, oynayamazsınız. Bu, oyunun tek bir oyuncu versiyonudur, sosyal bir ekran ile insanlar kitin içinde neler olup bittiğini görebilirler. Bu oyun fiziksel aktivite gerektirir! Kullanıcıların oynaması için sınırlı hareketi olan kullanıcıların izin verilmesi için bir seçenek var. Kullanıcıların, odadaki herkesin güvenliği için kendilerini alanın etrafında (tekerlekli sandalye veya başka şekilde) hareket ettirmelerini öneriyoruz.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: CPU Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 278 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
140
TELİF HAKKI İHLALİ