UPPERS Full İndir Oyun indir

Uppers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uppers, Senran Kagura Serisinin Bonus Karakteri Daidoji-Senpai de dahil olmak üzere sayısız savaşçıların kontrolünü sağlayan bir üstten bir Brawler'dır. Yolculuklarını takip et ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bullets

Publisher: MARVELOUS, XSEED Games, Marvelous USA, Inc.

sürüm tarihi: 21 Eki, 2020

tür: eylem, anime

Son çare adası, arzu tarafından tüketilen bir şehirdir - adada yaşayanlar için en büyük eğlence şiddetdir. Tek bir kişinin tek başına gücü büyük bir servet kurabilir ve popülasyonun hayranlığını kazanabilir.

Gözlerinde güç, motivasyon ve ateş, iki genç adam, Ranma ve Michiru, arayışlarına başlamak için son çare adasına ulaşır, en üstünü hedef alan manzaraları - ancak son çare adasında sadece olanlar değiller. lofty emelleri ile.

UPPers, iki erkeğin hikayesini ve üstüne olan yolculuğunun hikayesini, 12 çeşit dövüşçü ve sekiz destek karakteri kullanarak - sürüşlerini, yürek kıran kökenlerini keşfedin ve son çare adasında en güçlü olanı taçlandırmak için mücadele edin!

UPPers, başlangıçta bir Japon Playstation®Vita özel olarak yayınlanan bir Beat-up Brawler, PC için tamamen yeniden düzenlenmiştir. Oyun Seni Senran Kagura Serisi'nin Bonus Karakteri Daidoji-Senpai dahil olmak üzere 13'e kadar savaşçıların kontrolüne sokuyor. Birden fazla zorluk seviyesi ve çok sayıda konumda yedi çeşitli bölümden yolculuklarını izleyin!

Temel özellikler

tamamen remastered & amp; Çoklu Dil Desteği!

Oyunu, 1080p'de tamamen remastered, 60 fps, daha da yüksek çözünürlüklere sahip olan 60 fps, İngilizce, Fransızca, Japonca, Korece, Geleneksel Çince ve Amp için tam metin lokalizasyonunu sunar; Basitleştirilmiş Çince.

Çeşitli karakter listesi

On üç çeşitli savaşçıların her birini kendi ateşli kombinasyonları ve bodralı bitirme hareketleriyle kontrol edin. Kickboks'dan Dövüş Sanatları, Kenka ve Güreşe kadar her savaşçı, A-oyunlarını gösteriye getiriyor!

Patlayıcı, aksiyon dolu savaş!

Lütfen sokak kenarındaki hayranlarınızı ve voltajınızı şarj edin! Kombinasyonunuzu yükseltin ve daha da fazla gözlük ve mücadele tarzıyla, Fury'nizi üst acele ile serbest bırakın - rakibinizi hayranlarınızdan önce yüzlerce saldırı ile yüzlerce saldırı ile pummeling! Belki de seven hayranlarınız sizi en sevdikleri iç çamaşırını göstererek sizi elinizden ödeyecek!

Minimum: OS: Windows 8 veya üstü İşlemci: Intel Core2 Quad Q6600 veya üzeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 550 TI veya üzeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
210
TELİF HAKKI İHLALİ