Viking Squad Full İndir (v1.015) Oyun indir

Viking Squad full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Viking Squad - Güvenli Kılıcı, Korkunç Bir Kask üzerine kayışınızı tutun ve Viking Kadrosunun Kaotik Yıpranmasına dalın! Bu üç oyuncu Co-Op Brawler, ... için bir durdurmanız gerekir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Slick Entertainment Inc.

Publisher: Slick Entertainment Inc.

sürüm tarihi: 4 Eki, 2016

tür: eylem, macera

Güveniş Kılıcı, Korkunç bir kask üzerine kayışınızı tutun ve Viking Kadro'nun kaotik bir yığını içine dalın! Bu Ragtag grubunun bir üyesi olarak, çılgınca yaramaz Loki'ye bir durdurmanız ve kapıları Valhalla'ya yeniden açmanız gerekir. Düşmanlara büyük atakları serbest bırakmak için birlikte çalışın ve bu üç oyuncu Co-Op Brawler'da Arsenal'inizi genişletin.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Yerel ve çevrimiçi kooperatif. Her karakteri sevmek için yeni silahlar ve dişli bulun. Her oynanabilir karakterin, kendi imza silahları, yaklaşma şeklini değiştirme şeklini değiştiriyor. Kesin ve yoğun savaş sistemi ile şerit tabanlı kavga. Tanrılar yolculuğunuzu yönlendirir: Her tanrıya ibadet ederek yeni fırsatlar ve tehlikeler tanıtıldı. Çarpıcı 2d sanat tarzı, Jesse'nin 'Drawbarian' Turner'ın izniyle çarpıcı. Power Up Ses, Pit'te bir kabuk tarafından müzik, müzik.

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: 2.8 GHz Intel® Core ™ 2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 540m, 512 MB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
154
TELİF HAKKI İHLALİ