Viscera Cleanup Detail Full İndir (v1.12 & ALL DLC) Oyun indir

Viscera Cleanup Detayı Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Viscera Temizleme Detayı - Viscera Temizleme Detayında, çeşitli korkunç bilimkurun korku etkinliklerinden sonra temizlik yaparak bir uzay istasyonu kapıcısının botlarına girersiniz. Bunun yerine ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Runestorm

Yayıncı: RunESTorm

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2015

Tür: Simülasyon, Sci-Fi, Korku, Günlük, Macera

Mac kullanıcıları için önemlidir

OS X sürümünün, buhar, atölye veya buhar başarıları aracılığıyla çok oyunculu bağlantısı olan çeşitli buhar işlevlerine sahip olmadığını lütfen unutmayın. Lütfen daha fazla ayrıntı için topluluk sayfasına bakınız:

http://steamcommunity.com/app/246900/discussions/3/133255603284962202/

Oyun

Afet! Yabancı bir istila ve sonraki istila bu tesisi onardı. Birçok hayat kayboldu, tesis yıkıldı ve uzaylılar durdurulamazdı. Survivor'un geri savaşma ve uzaylıları kendi yerine koymanın cesaretini buluncaya kadar tüm umutlar kayboldu!

Hayatta kalanlar her türlü korkunçlu yaşam biçimleri ve yabancı mutasyonlarla düelliyse uzun ve korkunç bir savaştı, ama kahramanımız sonunda kazandı ve yabancı tehdit etti! İnsanlık kurtarıldı!

Ne yazık ki, yabancı istilası ve cesur kurtulanların kahraman çabaları, tesis boyunca bir karışıklık bıraktı. Kapıcı olarak, burayı temizleme görevinizdir.

Anahtar fetürleri: Janitorial Simulation - Bir uzay istasyonu sanitasyon teknisyeni botlarına adım atın ve bilim kurgu korku etkinliğinin korkunç sonrası ile başa çıkın. Kan, viskera, harcanan kartuşlar, işçi gövdeleri ve diğer karışıklıklar tesisleri çöp. Temiz - karışıklığı temizlemek senin işin, bu yüzden temizlemek için temiz! Tüm bu kanı zeminden ve tavanın dışına çıkmanıza yardımcı olmak için güvenli paspasınızı, eldivenlerinizi, dağıtıcı makinelerinizi, plazma lazeri ve sniffer aracınızı kullanın! İşini yaptığını düşünüyorsan bile denemeyi ve delinebilirsin. Sandbox oyunu - temizlemek istemiyor musun? Sadece daha fazla karmaşa yapmak ve fizik ile oynamak ister misiniz? Devam et! Oyunu da kurtarabilirsin; Bu nazikiz! Multiplayer - Hatta bazı arkadaşlar / iş arkadaşlarına gelip temizlemenize yardımcı olacak (ya da daha fazla karışıklık kazanmanıza yardımcı olabilir). Bölünmüş ekran kooperatifi de mevcuttur!

Minimum: OS: Win XP SP3, kazanın 7 İşlemci: 2.4GHz çift çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafik: 512MB Shader Model 3.0 NVIDIA GeForce 8800 GT veya AMD Radeon HD 3870 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Win XP SP3, kazanın 7 İşlemci: 2.6GHz Quad Core CPU Bellek: 8 GB RAM Grafik: GB NVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 5850 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
164
TELİF HAKKI İHLALİ