Volcanoids Full İndir (v1.24.507.0) Oyun indir

volcanoidler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Volcanoids, insanların ve teknolojinin buluştuğu Steampunk döneminde birinci şahıs, temel bina sağkalım oyunudur. Bir volkanik adayı keşfedin, dev matkaplar işletmek ve kalıcı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: volcanoid

Publisher: volcanoid

sürüm tarihi: 30 Oca 2019

tür: simülasyon, eylem

Steampunk döneminde ayarlayın, bir zamanlar eve çağırdığınız terk edilmiş bir adaya keşif alırsınız. Ancak mekanik varlıklar tarafından tetiklenen ani püskürtmeler harikalı yeri kıyamet bir yuvaya çevirdi. Adanın doğal unsurlarının hayatta kalmak için, bu yaratıkları çığırtgelemelisiniz ve deliliklerinden birini yakalamanız gerekir. Makineleri yükselttikten ve vatanınızı geri kazandırırken kendi teknolojilerini onlara karşı kullanın.

Mobil Taban

Vantage Noktayı alın, güvenli kalın veya malzeme bakımından zengin bir yer seçin ve keşfedin. Sondaj, her yolculukta size katılabilen tür bir bazdan biridir.

ölümcül çevre

hayatta kalan volkanik patlamaların gerginliğini ve heyecanını yaşayın. Her patlama arasındaki süre en değerli kaynağınızdır. Adanın toplama materyallerini dolaşmak, yeni teknoloji bulmak ve üretim kullanmak için kullanın.

Mekanik tehdit

Volcano'yu bir enerji kaynağı olarak kullanan düşmanca bir robot yarışıyla ilgilen. Üniteleri, adanın yüzeyindeki ve altının yanı sıra dağılmıştır.

Baz yönetimi

Sondajınızı içeriden renkler, semboller, cihazlar ve daha fazlası ile özelleştirin. Üretimi, araştırma teknolojilerini otomatikleştirin, savunmaları ayarlayın ve sondajı kırılamaz bir güç kaynağına dönüştürün.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64bit (Servis Paketi 1) İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 470 / AMD RADEONHD 5850 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu Ek Notlar: Gelecekteki sürümler daha fazla sabit disk alanı gerektirebilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core I7-7700 / AMD RYZEN 5 1600 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1070 / AMD RADEON RX 580 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu Ek Notlar: Gelecekteki sürümler daha fazla sabit disk alanı gerektirebilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
263
TELİF HAKKI İHLALİ