VR Fun World Full İndir Oyun indir

vr eğlenceli dünya full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. VR Fun World 16 mini oyun içerir. Bazıları çekim hedefleri ile ilgili olan diğerleri, diğerleri fiziksel etkileşimler gerektirir. Öğeleri atma, vurma veya toplama. Buharın yanı sıra ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: https://www.toxicbrain.eu

Yayıncı: https://www.toxicbrain.eu

sürüm tarihi: 21 Kas, 2016

tür: eylem, gündelik, vr

VR Fun World 16 mini oyun içerir. Bazıları çekim hedefleri ile ilgili olan diğerleri, diğerleri fiziksel etkileşimler gerektirir. Öğeleri atma, vurma veya toplama. Buhar liderinin yanı sıra, her oyun için yerel bir yüksek skor, bir sonraki oyundaki rekabet şiddetini koruyor.

Lütfen dikkat: VR Fun World, şu anda yalnızca HTC Vive VR Headset'ini desteklemektedir.

Özellikler

Oyunlar

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa veya yardıma mı ihtiyacınız varsa, bize adresinde uyuşmazlığa katılacağınızdan emin olun.

https://discord.gg/xmtnkcz

Anahtar fetürleri: HTC VIVE VR desteği. 4 ana adalar ve bazı daha küçük olanlar keşfedilmeyi bekliyor. 16 Eğlenceli ve zorlu mini oyunlar. Çekim ve diğer fiziksel etkileşimler, örn. toplama, isabet ve atma. Yerel Yüksek Skor, rekabeti çevrimdışıyken bile devam ediyor. Buhar levhası, böylece diğer VR oyuncularına karşı nasıl rafa ettiğinizi görebilirsiniz. Sizi daha fazla geri döndüren başarılar. Dokunsal geribildirim! Eğitim: Bazı Hedefler. Hepimiz bir yere başlamalıyız, değil mi? Patlayıcılar aralığı: Patlayıcılarla düşmanları vurmaya çalışın, o kadar iyi olur. Şişe Damlası: Size doğru uçan şişeleri vurun. Kendini savunma 101: Kendini destekle, onlar senin için geliyorlar ... (180 derece) Sıralama borusu: Boruları topları sepetleriyle eşleştirmek için kontrol eder.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 64bit veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 VEYA İYİ Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
121
TELİF HAKKI İHLALİ