VRQB Full İndir Oyun indir

vrqb full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. VRQB, kesin arcade VR futbol deneyimidir. Mümkün olduğunca çok sayıda puan toplarken, tarlayı süren oyun kurucusun. Heyecanını yaşayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gün batımı oyunları, LLC

Yayıncı: gün batımı oyunları, LLC

sürüm tarihi: 8 Eyl, 2017

tür: eylem, gündelik, vr

VRQB, kesin arcade VR futbol deneyimidir. Mümkün olduğunca çok sayıda puan toplarken, tarlayı süren oyun kurucusun. Quarterback'in perspektifinden klasik arcade futbolunun heyecanını yaşayın!

Oyuncular, her biri kendi benzersiz oyun stillerini sunan beş farklı futboldan seçim yapabilir. VRQB şu anda üç farklı zorluk seviyesine sahip üç oyun moduna sahiptir: Klasik, İki Dakikal Matkap ve Scramble.

Klasik

Klasik modda, oyuncunun alan boyunca yayılan üç hedefin gruplarını vurarak alana doğru sürer. Her hedef kümesini temizlemek, oynatıcıya ilk önce bir önce verir, oynatıcının alanın aşağıya doğru hareket etmesini sağlar. Oyuncu, ardışık hedeflere basarak çarpanlarını artırırken son bölgeye ulaşmaya çalışır.

İki dakikalık matkap

İki dakikalık matkapta, oyuncunun mümkün olduğunca çok sayıda puan kazanması için iki dakikası vardır. Müzikçalar, hedef vuruşun yerini taşıyan üç farklı hedefi vurma seçeneğine sahiptir. Oyuncular, bir çizgi çarpanı oluşturmak için daha yakın, güvenilir hedefleri vurmalı ya da alana doğru havalandırmalı ve büyük kazanç için gidin.

Scramble

Scramble modunda, oyuncu, mümkün olduğunca çok sayıda touchdowns puan almaya çalışırken, VRQB mücadele aptallarını kaçırıyor. Dikkatli olun, her bir touchdown atladığında, aptallar hız ve spawn oranlarını artıracaktır. Turunuz bitmeden üç kez başa çıkabilirsiniz, bu yüzden ilk vuruşunuzu aldıktan sonra pes etmeyin!

Yerel lider tablosundaki kendi puanlarınızı yenmeye çalışın ya da çevrimiçi liderlik tablosunda dünyada en üstte olmaya çalışın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri veya Daha İyi Depolama: 600 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060, AMD RADEON RX 480 eşdeğeri veya daha iyi Depolama: 600 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
120
TELİF HAKKI İHLALİ