Wandersong Full İndir Oyun indir

wandersong full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wandersong - Dünyayı kurtarmak için şarkı söyleme kullandığın müzikal bir macera! Gizemli EarthSong hakkında bilgi edinmek için dünya çapında bir yolculuğa çıkan aptal bir Bard olarak oynayın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Greg LoBanov

Publisher: Greg LoBanov

sürüm tarihi: 27 Eyl, 2018

tür: macera, gündelik

Dünyayı kurtarmak için şarkı söyleyen bir müzikal macera! Gizemli EarthSong hakkında bilgi edinmek için dünyaya paçırtıcı bir yolculuğa çıkan aptal bir Bard olarak oynayın, evrenin yakın sonunu önleyebileceğini söyledi. Yol boyunca, buluşacak çok büyük bir karakter var, çözmek için bulmacalar ve şarkı söyleyecek şarkıları!

Wandersong'da bir yürüyüş müzikal aracıdır ve her şeyle etkileşime geçmek için şarkı kullanırsınız. Farklı şeyler müziğinize farklı şekillerde yanıt verir, bu yüzden şarkılarınızı söylemeniz, dünyanın sırlarını kilidini açıp yeni arkadaşlar edinmek için size kalmış!

Özellikler

Anahtar fetürleri: 10-12 saatlik macera! Dünyayla etkileşime geçmek için şarkı söylemek! 150+ karakter tanışmak ve keşfetmek için! Şarkı söylemenizi rahatsız etmek için 150+ karakter! Dans Düğmesi ... Her zaman, her yerde dans edin! Heves! Renkli ve sağır oyunculara tamamen erişilebilir!

Minimum: OS: 7+ İşlemci: Bu yoğun değil Bellek: 512 MB RAM Grafikler: O kadar iyi değil DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Bu oyun çok iyi
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
166
TELİF HAKKI İHLALİ