Warbanners Full İndir (v1.3.3 & ALL DLC) Oyun indir

warbanners full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. WARBANNERS: Bir paralı asker kadrosunu yönetmenizi sağlayan rol yapma elemanları olan dönüşlü, taktik strateji oyunu ve 42 kampanya görevini hayatta. Senin hedefin? Kazanmak için ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crasleen Games

Publisher: Crasleen Games

sürüm tarihi: 18 Eki, 2017

tür: strateji, rpg, dönüş tabanlı, macera

Warbanners, rol yapma elemanları olan sıra tabanlı, taktik bir strateji oyunudur. Paralı askerlerin bir kadrosunu yöneten oyuncu, hikaye kampanyasının 42 misyonunu yaşayacak, titizlikle hazırlanmış bir fantezi dünyası ile savaşacak ve nihai hedefe ulaşacak ve gerçek bir efsane ol!

Temel özellikler:

Her adımda, Warbanners'a götürürseniz ve kan ve demir ile işaretlenen herkes - görünmez ama ölümcül bir tehdit daha somut hale gelecektir. Karanlığın kendisi, ruhunuzun köşelerinde brooding, hiç daha fazla palpe edilecektir.

Eski efsaneler arasında yerinizi kazanmak kolay olurdu?

Anahtar fetürleri: Benzersiz, iyi hazırlanmış ordunuzu oluşturun ve değiştirin; Askerleri kiralamak ve donatmak, mücadele niteliklerini geliştirmek ve yeni egzotik beceriler öğrenmek. Asistanları işe! Savaşlara katılmayacaklar, asla tehlikeli faaliyetlerde bulunmazlar, ancak size birkaç bonus ve seçenek sunacaklar. Mancınık, zehirli düşmanlar, moralin artması ve çok daha fazlasını bekleyin. Kendinizi, peyzaj morfolojisi ve aydınlatma, her birimin görüş alanı, moral ve hatta yorgunluk dahil olmak üzere çeşitli faktörleri göz önünde bulunduran çok yönlü bir savaş sistemine girin. Taktik avantajlar kazanmak için savaş alanı ortamını manipüle edin! Nehirleri dondurun, ağaçları kapatın ve yanmak, siperleri kazmak, köprüler ve barikatlar vb. Taktik fantezi RPG deneyiminiz için en uygun zorluk seviyesini seçin; Yeni başlayanlar için kolay, karmaşık takticiler için kabusuna.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: 2Ghz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 512 MB Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
206
TELİF HAKKI İHLALİ