Warlords Battlecry II Full İndir Oyun indir

Warlords Battlecry III full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Warlords Battlecry III, ödüllü Warlords Battlecry Serisi'nde bir sonraki taksittir. Önceki Battlecry Başlıklarının ünlü özelliklerine, olağanüstü ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Infinite Interactive

Publisher: Retroumm, engraf yazılımı sınırlı

sürüm tarihi: 17 May, 2004

tür: strateji, rts, rpg

Warlords Battlecry III, savaşçıların dünyasında Etheria dünyasında büyük savaşları mücadele eden sadık takipçilerinin retinesi ile kalıcı RPG benzeri fantezi kahramanlarını içeren savaşçilik geleneğini daha da genişletiyor. Warlords Battlecry I & Amp için gerçek bir devamıdır; II, birçok tanıdık yarış ve birlik türüne sahip, ayrıca karışıma yeni olanlar da eklerken.

Warlords Battlecry III, otomatik özellik sistemini mükemmelleştirmeye devam ediyor, oyun mikromasını büyük ölçüde azaltmaya ve Türün oyuncuları arasında RTS oyunlarının Kutsal Gramisi olduğunu kanıtlamaya devam ediyor.

Güçlü bir RTS iseniz ise, oyuncular için başlıklar ve ödüller, alım satım ve satın alma eşyaları ve AMP; Etheria dünyasındaki öneminizi ve etkinizi yansıtmak için retinue üyeleri ve hatta yükseltilebilir bir kale.

Battlecry III'de bulunan Ekstra Özellikler Battlecry III, kahraman ve birim kapakların çıkarılması, üst düzey kahramanlar için yeni özel yeteneklerin eklenmesi ve sezgisel bir kahraman sisteminin oluşturulması da dahil olmak üzere önceki Battlecry oyuncularının lejyonlarını memnun edin. . Tüm bu özelliklerin tümü, yeni yarışlar ve kahraman sınıfları, yeni büyü ve eşyalar ve yeni bina ve ejderhalarla bir kez daha, bir kez daha türdeki diğer oyunlar için kriterleri yükselten gerçek zamanlı bir strateji oyunu oluşturmak için eriydi. Warlords Battlecry III, Warlords Battlecry Serisi'ndeki önceki ödül kazanan başlıklardan daha büyük bir rakip almaya hazırlanıyor.

Anahtar fetürleri: On altı farklı yarış, yirmi sekiz farklı sınıf. On üç farklı büyü küresi üzerinde yüzden fazla otuz büyü. Yeni sihirli ürünler Birçoğu özel & amp; nadir, bazıları bile büyü yapabilir. Plaguelords, Saurians, Swarm. Eski insan tarafı şövalyelere ve amp'a ayrılacak; İmparatorluk. Bu, yeni birimleri ve yeni binaları içerecektir. Tüm eski favorileriniz artı sekiz yeni sınıf, öğrenmesi daha kolay ama daha öncekinden daha yüksek olan yeni bir kahraman sisteminde bir araya getirir. Kahramanları seviye 50 ötesinde götürün. Aslında oyunu oynarken seviyeleri kazanın. Rock & amp; Lav arazi, orman, kalıntılar ve SubterRanean mağaralarıyla birlikte. Oyuncular, benzersiz yetenekler ve nefes silahları olan altı farklı renkli ejderha üretebileceklerdir. Birçok farklı mağaza, oyuncuların öğeleri ve amp satın almasına izin verecek; onlara savaşta yardımcı olmak için birlikler. Farklı çiftlerin çeşitliliği, haritayı rahatsız edecek nötr birimler üretecektir.

Minimum: OS: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 İşlemci: 1.0 GHz işlemci Bellek: 128 MB RAM Grafikler: 100% DirectX uyumlu grafik Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses

Önerilen: OS: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 İşlemci: 1.5 GHz işlemci Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 100% DirectX uyumlu grafik Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
166
TELİF HAKKI İHLALİ