Warp Full İndir Oyun indir

warp bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Çözgü ve amp; ticaret; Oyuncuların sıfır olarak oynadığı stratejik bir gizli aksiyon bilmecesidir, sevimli bir henüz öldürücü, küçük bir turuncu uzaylısı yerleşmek için büyük bir puanla. Kötülük tarafından kaçırıldı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: TrapDoor Inc.

Publisher: elektronik sanatlar

sürüm tarihi: 21 Mar, 2012

tür: eylem, macera, bulmaca

Warp ™, oyuncuların sıfır olarak oynadığı stratejik bir gizli aksiyon bulmacasıdır, çok sevindirilebilir, ölümcül, küçük bir turuncu uzaylı. Ev dünyasından kötü bir general tarafından kaçırıldı ve bir sualtı araştırma tesisine götürülen, sıfır, özel yeteneklerin arsenaline dayanarak nihai kaçışını planlamalıdır.

Temel özellikler

Yolunuzu oynayın - Oyuncular kontrol altındadır. İntikam alın ve tesisteki her insanı öldürün, ya da öldürmeyen gizli bir yaklaşım için her seviyede yolunuzu gizleyin ve planlayın.

Yetenekler ve Yükseltmeler - Kaçışınızı yapmanın en etkili yolunu keşfetmek için güçlerinizi birleştirin ve yükseltin. Kısa mesafeleri ışınlamak için Warp kullanın ve nesnelere gönderin, ardından bunları içeriden patlayacak. Yankı, düşmanları dağıtmak için sıfırın yinelenen bir görüntüsünü veya başka bir nesneyle anında anında ticaret yapmak için takas kullanın. Her bir kabiliyeti benzersiz ve güçlü yollarla yükseltmek için Grub'u toplayın.

Mücadele Odaları ve Liderlik Tabloları -Callenge Oda, benzersiz labirentlerde ve ölümcül ortamlarda hızınızı ve ölümcüllerinizi test edin.

Unreal 3 bilim-kurgu deliliği - Unreal 3 motor, bu indirilebilir başlığa kesme kenarı, yukarıdan aşağıya görselleri getirir. Oyuncular, sprawling denizaltı tesisini keşfederken ve sırlarını keşfettikleri için oyuncular ısrarcı bir dünya bilimkoyuna batırılır.

Sıfır'ın yolculuğu - Warp, oyuncuların olabileceği küçük turuncu uzaylılar için kökleşecek olan eşsiz ve zorlayıcı bir hikaye sunuyor!

Çevrimiçi feragatname

İnternet bağlantısı, EA / menşe hesabı, ürün ve menşei son kullanıcı lisans sözleşmelerinin kabulü ve oynatılması gereken kapalı tek kullanımlık seri kodlara (ler) ile kayıt, bonus içeriğini (varsa) ve çevrimiçi hizmetlere erişim. Seri kod kaydı seri kod başına bir EA / Origin hesabıyla sınırlıdır. Seri kod (lar) kullanıldıktan sonra devredilemez. adresinde eulas ve ek açıklamalar bulunabilir.

OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0Ghz veya daha büyük; AMD Athlon 64 x2 2.0Ghz veya daha büyük Bellek: 2048MB veya daha büyük Sabit disk alanı: 1.9GB Ekran kartı: ATI Radeon HD 3650 256MB Kart ve NVIDIA GeForce 8600 GT 256MB veya eşdeğeri. Video kartı Not: NVIDIA GEFORCE 8400, 8500, 9400 ve 210; ATI Radeon HD3450, HD4350, HD5450 ve HD6450; Intel GMA X4500HD ve HD grafik 3000, minimum sistem gereksinimlerinin hepsindedir. Ses:% 100 DirectX9.0C uyumlu ses kartı ve sürücüler DirectX®: DirectX Haziran 2010
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
181
TELİF HAKKI İHLALİ