Wasteland 2: Director’s Cut Full İndir Oyun indir

Wasteland 2: Direktörün full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. WASTANDAND 2: Direktörün kesimi kıyamet sonrası bir bilgisayar RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, açık dünya / sandbox, rpg, bilim kurgu, strateji, hayatta kalma, dönüş tabanlı

Wasteland 2: Direktörün kesimi, Inxile Entertainment tarafından geliştirilir ve yayınlanmaktadır. 18 Eylül 2014'te piyasaya sürüldü.

Orijinal falloutun yapımcısından Wasteland 2 gelir, ilk kıyamet sonrası birinci sınıf bilgisayarın rpg.

Wasteland'ın cehennem manzarası, markanızı yapmanızı bekliyor ... ya da deniyor. 80 saatten fazla oyun ile, Çöl Ranger Kadro'nunuzu, fallout bölgesinin bu tarafında en yıkıcı silahlarla geçireceksiniz, strateji becerilerinizin sınırlarını test edin ve yaretiye adalet getireceksiniz.

Anahtar fetürleri:

  Bir beden herkese uymuyor: bir kapı için anahtarı bulmak istemiyor musun? Kilidi seçin, çizmenizle bastırın ya da sadece açık havaya uçurun! Karar verme ... Sonuçları ile: Hem kısa hem de uzun süreli reaktivite ile, seçimleriniz dışa doğru dalgalanıyor, oyunun olaylarını değiştirerek ve sonsuza dek ötedekilerin hayatlarını değiştiriyor. Büyük ve amp; Özelleştirilebilir: Yüzlerce karakter. Rangers'ın görünümünde binlerce varyasyon. 150'den fazla silah. Hiçbir iki oyuncunun aynı deneyime sahip olmayacak.

  Minimum:

   OS: Windows XP / Vista / 7/8/8.1 / 10 (64 bit) İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 260 veya Radeon HD 4850 (512 MB VRAM) DirectX: Sürüm 9.0c Sabit Sürücü: 30 GB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Önerilen:
    OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (64 bit) İşlemci: Intel I5 serisi veya AMD eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460 veya Radeon HD 5770 (1 GB VRAM) DirectX: Sürüm 10 Sabit Sürücü: 30 GB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
    İndirme Linkleri

    megaup

    part 1

    megaup

    part 2

    meganz

    part 1

    meganz

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    uptobox

    part 1

    uptobox

    part 2

    alternatif

    part 1

    alternatif

    part 2

    google

    part 1

    google

    part 2
211
TELİF HAKKI İHLALİ