Wayward Full İndir (Beta 2.9.6) Oyun indir

wayward bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wayward - Kendinizi artık iyi erkeklerin şirketinde ya da iyi bir deniz bakımı gemisinin şirketinde keşfedin. Hazine ... hazine hakkında bir şey hatırlıyorsun. Wayward bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Unlok

Yayıncı: Unlok

Çıkış tarihi: 22 Nis, 2016

tür: sağkalım, rpg, macera, simülasyon, açık dünya, sıra tabanlı

Wayward, zorlu bir dönüş tabanlı, yukarıdan aşağıya, vahşi doğa sağkalım roguelie.

Wayward, simülasyon, hayatta kalma ve açıklık üzerinde büyük bir odak vardır. Sınıf yok; Seviye yok. Karakterinizin ilerlemesi, dünyadaki eşyalarınız veya nesnelerle etkileşimlerinizle bireysel beceri ve stat kazanımına bağlıdır. Oyunu istediğiniz herhangi bir şekilde oynamak ve keşfetmekte özgürsünüz.

Wayward, yeni oyun modları açmak, derinlik ve karmaşıklık eklemek, içerik eklemek ve sunulan sistemleri daha da daraltmak için zaman içinde büyümeye, genişlemeye ve gelişmeye devam edecektir. Bu oyunu yinelememizle ve geri bildiriminiz aracılığıyla gerçekten benzersiz bir deneyim haline getirmeye çalıştığımız için yolculuk için uzun bir süre gelmekte özgürsünüz.

Wayward'ın temel özellikleri:

Anahtar fetürleri: Hepsi prosedür olarak ortaya çıkan 5 farklı çevre türü. Zanaat etmek, keşfetmek ve etkileşimde bulunmak için 400'den fazla öğe. Mücadele ve hasat için 30'dan fazla kötü yaratık ve hayvan. Sandbox oyunu mekaniği Roguelie Gameplay ve ağır envanter yönetimi ile karıştırılır. 25'in üzerinde yetenekli derin, çok yönlü beceri sistemi. Açık uçlu ve açık dünya oyun. İsteğe bağlı PVP modlu çevrimiçi çok oyunculu. İsteğe bağlı permiye (hardcore), ya da aşağıdaki (rahat) modlar. "Son oyuna" ulaşmadan önce 15+ saatlik içerik ve oyun. Gündüz ve gece sistemi. Modding ve Steam Atölyesi desteği. Sıra tabanlı (varsayılan) veya gerçek zamanlı modlarda oynayın. Karakter özelleştirmesi. Dinamik itibar ve zorluk sistemi. Son 25 versiyona geri dönebilme veya buharla halka açık serbest bırakmadan önce oyunun en son gelişimi yapımını oynatma.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.2 GHz çift çekirdekli veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: WebGL destekli GPU, 512 MB video belleği ve en az 128 GFLOPS. Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Donanım Uyumluluk Sayısı Listesini Görüntüle: http://www.waywardgame.com/compatibility

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: WebGL destekli GPU, 1GB video belleği ve en az 512 GFLOPS.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
221
TELİF HAKKI İHLALİ