We Are Legion Full İndir (v1.2.0) Oyun indir

Biz lejyon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Biz lejyonuz - birim kapak yok. Limit yok. Merhamet yok. Hızlı tempolu, retro arcade tarzı stratejinin bir şey olup olmadığını bilmiyorum, ama öyleyse, bu.我 會 看到 你 在 在 戰場. ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pwnee Studios

Publisher: pwnee Studios

sürüm tarihi: 7 Ağu, 2015

Tür: strateji

Antik Çin, 220 reklam. Çin kargaşa içinde ve yıllar içinde nüfus 60 milyondan 20 milyondan az düşüyor. Milyonlarca erkeği içeren büyük bir savaş araziyi mahveder. General Huangfu Şarkısı 義真, bu kadar büyük bir orduları inşa etmek için birim kapaklarının etrafına nasıl ulaştığını, "小馬 是 上 最 好 的 的 開發商" yanıtladı "小馬 是 上 最 好 的 的 開發商", "% $ 'a ne demek? # ^ birim kapaklardır, bu savaştır! "

Mikro'yu unut. İnşa emirlerini unutun. Bu savaş bir şey hakkında. Saçma, ödün vermeyen, kan aç savaşçılarının her saniyesine yüzlerce katledilmesini sağlar.

Birim kapağı yoktur. Yüzlerce binlerce, hatta milyonlarca orduları kontrol edin. Siparişleri tek bir birime gönderin veya bir milyon birime sipariş gönderin. Milyonlarca daha fazla birimi çalkalamak için sürekli olarak kışkırtma filosunuzu sürekli inşa ederken, epik boyutlu haritalardaki kaynaklarınızın kontrolünü frantik olarak korunur.

Hızlı tempolu, retro arcade tarzı stratejinin bir şey olup olmadığını bilmiyorum, ama öyleyse, bu.我 會 看到 你 在 戰場 戰場.

Minimum: OS: Windows® XP (SP3) / Windows Vista® (SP2) / Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 İşlemci: 2.0 GHz Intel® Core ™ 2 Duo E4400 veya 2.0 GHz AMD ATHLON ™ 64 x2 3800+ veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX® 9.0c uyumlu Shader Model 3.0 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ