Weaverse Full İndir Oyun indir

WOAVERSE BEDAVA indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Weaverse, güçlü eylem unsurları, bulmacalar ve benzersiz oyun mekaniği olan bir hikaye tabanlı birinci şahıs bilimci macera oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sarı kedi tavşanı

Yayımcı: sarı kedi tavşanı

sürüm tarihi: 24 May, 2019

tür: eylem, macera

İlk bakışta, klişe değilse, hikaye basittir. Bir oyuncu kendilerini garip ve yabancı bir dünyada bulur - nerede olduklarını ya da oraya nasıl girdiklerini bilmiyorlar. Ve bu noktaya kadar hiçbir şey hatırlamıyorlar. Hemen hemen hemen oyuncu, benzer semptomlara sahip bir karakter grubu ile temasa geçilir ve birlikte bu gizemleri çözmek için bir araştırmaya başlarlar. Neredeler? Neden bir şey hatırlamıyorlar? Bunlar ve diğer birçok soru en beklenmedik şekillerde cevaplanacaktır.

Çekirdekte, Weaverse, güçlü keşif ve bazı bulmaca elemanları olan birinci şahıs bir atıcıdır. Şehir Meydanı, oyuncunun barınak arayabileceği ve NPC'lerle iletişim kurabileceği güvenli bir alandır. Bulunabilecek teleport odası, diğer dünyalara (zindanlara) ulaşmak için kullanılır. Her dünyanın kendi oyun bükümüne sahiptir.

Weaverse'de "Oyun Üzeri" ekranı yok. Ölmek yerine, oyuncu HP tükendiğinde oyuğa ışınlanır. Üste kuyuyu tırmandıktan sonra, oyuncunun "ölüm" konumuna en yakın gizli odaya taşınır. Bu odalar içten kapalıdır, bu nedenle oyuncunun bunların kilidini açmayı çözmesi gerekecektir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel I5 Çift Çekirdekli CPU 2 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel I7 Dört Çekirdekli CPU 2.6 GHz veya Eşdeğer AMD CPU Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1050 TI DirectX: Sürüm 12 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
145
TELİF HAKKI İHLALİ