WEscape Full İndir Oyun indir

wescape full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wescape - Wescape'de, dört arkadaşa kadar olan bir grup, bulmacaları çözmek ve zindanları kaçırmak için zihinlerini bir araya getirdi. Eğlenerek iletişiminizi ve muhakeme becerilerinizi test edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Xerologik

Publisher: Xerologik

sürüm tarihi: 17 Ağu, 2018

tür: macera, gündelik

Wescape'de, dört arkadaşa kadar bir grup, bulmacaları çözmek ve zindanları kaçmak için zihinlerini bir araya getirdi. Arkadaşlarınızla eğlenirken iletişiminizi ve muhakeme becerilerinizi test edin. Aslında birine gidip gideri olmayan bir kaçış odasının temel tecrübesidir.

Zorlu ve çeşitli bulmacalar: Wescape, mantık, bilgi, ekip çalışması ve çözmek için biraz yaratıcılık gerektiren benzersiz bulmacalar çeşitliliği içerir.

Online çok oyunculu: Wescape, arkadaşlarınıza katılmayı ve eğlenceli zorlukları, evinizin rahatlığını bırakmadan birlikte ele almayı kolaylaştırır.

Single Player: Arkadaşlarınız çevrimiçi değilse, Wescape ayrıca tek oyuncu deneyimlerine sahiptir.

Casual atmosfer: Wescape, bulmacaların tadını çıkaran insanlar içindir. Bazı kaçış odası oyunlarının aksine, bu oyunda korkutucu ya da stresli bir şey yoktur; Sadece arkadaşlarınızla eğlenmenizi isteriz.

Arkadaşlarınızla odaların kaçmasını veya sadece bulmacaları çözmeyi seviyorsanız, Wescape sadece sizin için inşa edilmiş eğlenceli ve rahat bir deneyimdir.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni 64 bit İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni 64 bit İşlemci: 2.5 GHz dört çekirdekli Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 260X veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Sesli sohbet için önerilen mikrofon
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
228
TELİF HAKKI İHLALİ