What’s Left Full İndir Oyun indir

Sol full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sol, oyuncu, oyuncunun Landon ve Shapeshifing Pal, Picaro'yu, perili bir dünya aracılığıyla rehberlik etmesi gereken klasik bir Zelda tarzı eylem / macera oyunudur. Hikaye spans ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: a. E. Southwood

Publisher: a. E. Southwood

sürüm tarihi: 6 Jan, 2020

tür: eylem, macera, çıplaklık

Sol nedir

Eşsiz mekanik ve hikaye ile klasik bir Zelda tarzı aksiyon / macera oyunu.

Özellikler

- Yukarıdan aşağıya gerçek zamanlı savaş

- keşif ve bulmacalar

- patron savaşları

- benzersiz silahlar ve araçlar, oyun mekaniği ve yoğun set parçaları

Hikaye

Zaman akışkandır. Belirtilen herkese kayıtsız olarak akar ve herkes şu anda sahip oldukları kaynaklarla en iyisini yapar. Ellerimizi zorlar. Karar vermemizi sağlar ve insanlar hata yapar. Bazıları yok eder, başkalarını güçlendirir, ancak bir şey doğru tutar; Hepsini tanımlar.

Landon Ferngrass, farklı değildir ve şimdi bir şeyleri düzeltmenin anahtarı olabilecek efsanevi bir eserde kapanıyor. Bir Shapeshifting Companion, Picaro tarafından katıldı, iki arkadaş, Kefaret arayışı içinde dünya genelinde 200 yıllık bir izini takip ediyor. Ancak, sağlık başarısız olduğu için Sırlar Kayma ve çaresizlik tutulur, nihai sınırlarına itilirler.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel® Pentium®4 1.5ghz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1024 × 768 veya yüksek renk modunda daha iyi video çözünürlüğü Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı Ek notlar: Sınırlamalar nedeniyle, denetleyici desteği için, APP'yi denetleyiciyle etkinleştirin.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
155
TELİF HAKKI İHLALİ