Whispers of a Machine Full İndir (v1.0.6d) Oyun indir

Bir makinenin fısıltısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir makinenin fısıltıları, verata'nın hikayesini anlatan bir Sci-Fi Nordic Noir'dir, bir Cidernetik olarak artırılmış bir dedektif, bir dizi dizi dizi araştıran ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Clifftop Games, Faravid Interactive

Publisher: RAW Fury

sürüm tarihi: 17 Nis, 2019

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Bilim Kurgu, Bulmaca

Bir makinenin fısıldacıları, bir dizi dizi soruşturma ile görevlendirilmiş bir sibernetik olarak artırılmış özel bir ajan, vera hikayesini anlatan bir bilim kaynağıdır. Bu acımasız cinayetler, Sinister bir gerçeği gizler, çünkü vera yakında bir yüzyıl boyunca yasaklanan bir arayış, bir AI süper mutfağı yaratmaya bağlı bir grup fanatiğin bağlarını bulur.

Şeyler, Vera'nın geçmişinden büyük bir kayıp, onu rahatsız etmek için geri döndü, kendi akıl sağlığını ve durduğu her şeyi sorguluyor.

Merkez Büro'nun bir ajanı olarak, Vera, mavi denilen gelişmiş bir nano madde ile donatılmıştır. Bu nadir ve aranan teknoloji, psikolojik zihniyetine adapte edilmiş süper insan yeteneklerini geliştirmesini sağlar.

Playstyle'ınızı seçin ve bu artışları araştırmak, toplamak, toplamak ve bulmacaları çoklu çözümlerle çözmek için kullanın.

Vera'nın benzersiz beceri ve sezgi harmanı, davayı çözmek için yeterli olabilir mi, yoksa işlerin göründüğünden daha belirgin olduğunu keşfeder mi? Varoluşsal bükülme ve çoklu sonları olan bu duygusal olarak kavrama hikayesinde, Vera'nın eylemleri sadece kendisi için değil, tüm insanlık için anıtsal sonuçlara sahip olacaktır ...

Soruşturma, artırılmış:

Vera, daha empatik, analitik veya iddialı bir stil ile durumlara yaklaşır mı? Seçimleriniz artışlarını ve ardından bulmaca çözümlerini etkileyecektir.

AI sonrası fütüristik distopi:

Kendinizi güzel bir şekilde çizilmiş piksel sanat tasarımının gerçekleştirilmiş bir dünyasına dalın ve Nordics'den etkilenen muhteşem ayarlar.

Nokta ve tıklama yenilikçiliği:

Kathy Yağmur ve Samaritan Paradox'un deneyimli geliştiricileri tarafından Tıkla Macera oyun türüne çığır açan bir giriş.

profesyonelce seslendirilmiş:

Wadjet Eye Games 'Dave Gilbert'in yönettiği tam İngilizce sesli oyunculuk ile 4.000'den fazla diyalog hattı.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 300 MHz işlemci Bellek: 128 MB RAM Grafik: 640 x 360 32 bit DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1200 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı X86 veya X64 işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: WDDM 1.0 veya daha yüksek sürücüye sahip DirectX 9 grafik cihazı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1200 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
202
TELİF HAKKI İHLALİ