Wild West and Wizards Full İndir (Settlers and Bounty Hunters Update) Oyun indir

vahşi batı ve sihirbazlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Vahşi Batı ve Sihirbazlar, yeniden hayal edilen yeni bir sınırda belirlenen açık bir dünya keşif RPG'dir. Bir sınıf seçin ve yeteneklerin kilidini açma ve görevlerle dolu bir dünyayı keşfetme, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lavaboots Studios

Publisher: lavaboots Studios

sürüm tarihi: 28 Nis, 2020

tür: eylem, rpg, macera, açık dünya, atıcı

vahşi batı ve sihirbazlar, keşif, macera ve yağma konusunda yeniden hayal edilen yeni bir sınırda belirlenen açık bir dünya RPG'dir. Daha önce yapılmamış olan vahşi bir batı ayarı oluşturmak istedik.

Vahşi Batı ve Sihirbazlarda, benzersiz bir yetenek ağacına sahip bir karakter sınıfı seçersiniz, seviye yapın ve dünyayı kendi hızınızda keşfedin. Bir yön seçin ve iki yüzün üzerinde çıkar, ana hikaye, lore, yan görevler, sırlar ve yeniden oynanabilir son oyun içeriği ile büyük bir bilinmeyene gidin. Yayınlarına karşı karşıya, epik görevlere devam edin, bulmacaları çözün, kasabaları keşfedin, yeni yağma ve yetenekler kazanın ve vahşi batı boyunca dağınık gizemli yerleri ortaya çıkarın.

Temel özellikler

Bir silah sapan sihirbazı olun - yeni yetenekler öğrenin, bir dizi benzersiz büyü, epik silahlar dizisi yapın ve batıdaki en güçlü sihirbaz olun.

Dünyayı keşfedin - bir yön seçin ve evler, yerleşim yerleri, haydut kampları, kiliseler, mezarlıklar, mağaralar ve daha fazlası da dahil olmak üzere iki yüz ilgi çekici nokta ile yeniden hayal edilen vahşi Batı'yı keşfedin! Hepsi görevler, sırlar ve bulmacalarla dolu.

Epic Quests'e girin - Bounty Hunts'a gidin, Tonlarca Side görevlerini keşfedin ve sihirbaz kulelerinin sırlarını ortaya çıkarmak için EPIC ana arayışını tamamlayın.

Ateş ve yağma - Playstyle uyacak benzersiz istatistikleri olan nadir zırh ve silahların tadını çıkarın.

Karakterinizi özelleştirin - Karakterinizi kaldırın ve seçtiğiniz sınıfınıza benzersiz yeni yeteneklerin kilidini açın.

Salon tarafından durun - insanlarla dolu şehirleri ve yerleşim yerlerini keşfedin, arayışlar ve benzersiz eşyalar satın alın.

Lavaboots stüdyoları hakkında

Lavaboots Studios, bir üründen ziyade bir amaca dayanan küçük bir indie oyun şirketidir. Hiç sana bir his veren bir oyun oynadın mı? Eğer varsa, o zaman tam olarak ne hakkında konuştuğumuzu biliyorsunuz. Hayatının geri kalanında seninle yapışan bir şey. Macerayı ilham veren ve unutulmaz bir yolculuğa çıkan dünyalar yaratma misyonumuzdur.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel I3 İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 560 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
243
TELİF HAKKI İHLALİ