Wildbus Full İndir Oyun indir

Wildbus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wildbus - Hiç tamamen özelleştirilebilir bir dövüş otobüsü ile mutant canavarları yenmeyi düşünüyor musunuz? Motoru devirmenin zamanı geldi! Yabani otobüs, bir klasik beat'em bir oyunda ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BitWorks

Publisher: Bitworks

sürüm tarihi: 30 Ağu, 2019

tür: eylem, rpg, macera

Oyun Giriş

Hiç tamamen özelleştirilebilir bir mücadele otobüsü ile mutant canavarları yenmek için düşünüyor musunuz? Motoru devirmenin zamanı geldi!

Vahşi otobüs, dev punch eldiveni, mega matkap, megafon topu, hatta ejderhalar arasında değişen tonlarca silah ile retro tarzı bir retro tarzı bir klasik beat'em.

Önce patlama, sonra sorular.

Oyun özellikleri

arka plan hikayesi

Büyük yıkım, büyük işletmeler ile on yıldan fazla süren hükümet arasında büyük bir savaştı. Savaş sona erdiğinde, Arrakis, karanlığın karanlık bulutlarında kefilleşti. Nihai mutlulukla ...

Anahtar fetürleri: Retro karikatür tarzı Grup saldırıları yapmak için farklı silahlar toplayın! Yolcular özel yetenekler elde etmek için otobüse binmeye davet edilir! Açık dünya, 3 eksende hareket edebilir Kişiselleştirilmiş otobüs kaplamaları koleksiyon için kullanılabilir! Keşfetmeniz için oyunda saklanan tonlarca Paskalya yumurtaları var! İhtiyaçlar, kalıntılar, düşmanlar ... Engellerin üzerinde zafer ve ışık ülkesine doğru ilerleyin!

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1024m Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ