Wintermoor Tactics Club Full İndir (v23.06.2020) Oyun indir

wintermoor taktikleri kulübü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wintermoor Taktikleri Kulübü, Liseden Hayatta Lise ile ilgili bir hikaye, taktikler rpgs ve görsel romanlar tarafından ilham alan oyun ile.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: EVC

Yayıncı: Versus Evil

sürüm tarihi: 5 May, 2020

tür: rpg, macera, strateji, görsel roman

Wintermoor Taktikleri Kulübü, Liseden Hayatta Lise ile ilgili bir hikaye, taktikler rpgs ve görsel romanlardan ilham alan oyun ile.

Bir kartopu savaşına girmeden önce ünlü Wintermoor Akademisi'ndeki Alicia için yeterince zordu! Şimdi kulübünün tek umudu, Nerdy nobodies'ten fantastik kahramanlara dönüşmektir.

gerçeklik bükme gizemini çözün. Stratejik Mettini'nizi renkli karakterlerin bir çığına karşı test edin. Ve arkadaş olmayı unutma!

Özellikler

Potansiyelinizin kilidini açın: 40'tan fazla savaşta 7 oynanabilir karakter ve düzin içinde kilitlenebilir yükseltmenin gücünü keşfedin.

Okulu keşfedin: Visual Romel-Inspired oyununda Wintermoor'ı tanıyın. Psişik dedektifler ve genç monarşistler gibi lise klipleri arasındaki duvarları parçalayın.

Yeni arkadaşlar edin: Öğrencilerin kişisel problemlerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için masa üstü kampanyaları yazın ve kulübünüzün büyüdüğü için fantezi kendilerini keşfetti.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 +, 8, 10 İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: Entegre olmayan grafik kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2000 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ