Witchtastic Full İndir Oyun indir

witchtastic free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Witchtastic, büyüleyici ve sihirli iksirleri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde teslim etme konusunda zorlu bir 1-4 oyunculu sopa oyunudur. Kalkınan bir cadı rolünü üstlenin ve büyüleyici bir deneyim ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: FLEMMING Visual Efters UG

Publisher: FLEMMING Visual Efters UG

sürüm tarihi: 20 Jul, 2020

tür: rahat, eylem, simülasyon

Witchtastic, büyüleyici ve sihirli iksirleri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde teslim etme konusunda zorlu bir 1-4 oyuncu kümes oyunudur. Kalkınan bir cadı rolünü üstlenin ve arkadaşlarınızla büyüleyici maceralar yaşayın. İksirler yapmak için, gece bünyesinde, sarımsak veya mantar gibi malzemeler toplarsınız ve kaynar kazanları doldurun. Hızlı iletişim ve koordinasyon anahtardır. Tariflere usta ve engellerin üstesinden gelmek için süpürgeni sür. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa, güvenilir arkadaşınız borcunuz her zaman size ve arkadaşlarınızın yararlı tavsiyelerinizi vermeye isteklidir. Ancak yolculuğunuzdaki tehlikelere karşı dikkatli olun: perili ağaçlar, aç kurtlar, geçilmez bataklıklar ve daha fazlası sizi bekliyor.

1-4 oyuncu kanepe- & amp; Online Coop!

Büyülü iksir demlemek zor olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte çalışın ve bir ikilisi, üçlüsü veya Swift cadılarının kadrosu olarak çalışın.

Brewing sanatı ustalaşın!

Her türlü iksir öğrenerek ve ustalaşarak daha iyi bir cadı ol.

Witchtastic'in dünyasını keşfedin!

Köyler, ormanlar ve bataklıklarla seyahat edin. Yol boyunca zorluklarla ve tehlikelerle dolu gizemli bir yolculuk yaşayın.

Çok çeşitli içerikleri keşfedin!

Nightshade, sarımsak, mantarlar ve daha birçok heyecan verici malzemeler sizi bekliyor.

Süpürgeni sür!

ölümcül bataklıklar? Uygun olmayan çitler? Sorun değil! Süpürgeye atla ve geç!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 670 (2 GB VRAM) ODER AMD RADEON R9 270X (2 GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3600 MB Mevcut alan Ek notlar: Gamepads önerilir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ