Wizardry: Labyrinth of Lost Souls Full İndir Oyun indir

Sihirbazlık: Kayıp Ruhların Labirenti Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Sihirbazlık: Kayıp ruhların labirenti - sihirli meşaleler yanıyor, canavarlar kederlidir ve krallık yeni bir kahraman bekliyor. Efsanevi sihirbaz serisini yaşayın '...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Acquire Corp.

Publisher: Xseed Games, Marvelous USA, Inc.

sürüm tarihi: 15 Jan, 2020

tür: rpg, anime

Net ve renkli bir pakette eski okul mücadelesi, Sihirbazlık: Kayıp ruhların labirentinin, orijinal zindan paletli serisinin zamanla onurlandırılan formülünü modern görseller ve sesle canlandırıyor.

Altı takım üyelerinizin her birini, ırk, cinsiyet ve ahlaki hizalamanın her birini seçin, ardından merkez şehir merkezinin yakınındaki birkaç zindandan birine geçin. Dikkatli ilerleme - canavarlar kısır, ölümcül ve paketlere saldırıdır. Her seferinde dikkatlice planlayın, hedeflerinize odaklanın ve ne zaman yüzeye geri çekileceğini bilin.

Seferler arasında, yerlilerle sohbet edin, yeni görevler alın, tapınakta rehberlik için dua edin, yeni / nadiren ekipmanlar için pazarlık avcılığı yapın ve daha fazlası. Sabır, beceri ve dikkatli planlama ile, partiniz bir çetesinden güçlü bir kuvvete yükselecek.

Sihirli meşaleler yanıyor, canavarlar kederlidir ve krallık yeni bir kahraman için bekliyor. Sihirbazın dünyasına girin: Kayıp ruhların labirenti ve bir klasik macera yeniden doğmuş deneyim.

Temel özellikler

Partiniz, yolunuz

Farklı ancak ücretsiz beceri setlerine sahip altı kişilik bir ekip oluşturmak için sekiz sınıftan ve beş yarıştan birini seçin. Gereksinimlerinize uyması için sınıflarını orta macerada değiştirin veya Partinin yararına bonus becerileri kazanmak için birincil sınıflarını tesviye etmeye odaklanın.

çok güzel ve çok tehlikeli

Gelenekselden tuhaflıktan oluşan 100'den fazla ayırt edici canavarın bir Menagerie ile dolaştı, hepsi ünlü seri illustrator Jun Suemi tarafından çekildi. Oyunda ayrıca ünlü ticari sanatçı Yuki Hayabusa'nın karakter çizimlerini de sunmaktadır.

zindanları fethetmek

Yeraltı dünyasındaki her adım tehlike ile doludur ve bir yanlış hareket maceranızı bitirebilir. Ancak, zindanların size attığına dayanmak için kumarsanız, hem siz ve partiniz, kendilerinizden dolayı kendilerine doğru yürümek için yeterli deneyim kazanacak.

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) I5-3230M CPU @ 2.60GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel (R) HD Grafikler 4000 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 11.0 ile uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ