Wizards Tourney Full İndir Oyun indir

Sihirbazlar turnuva full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sihirbazlar Tourner, dünyanın dört bir yanından farklı sihirbazların birbirlerine karşı, en yetenekli ve zeki olduğunu göstermek için farklı sihirbazların rekabet ettiği dört oyuncuya kadar parti bir oyundur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: a Ruhların şenlik ateşi

Publisher: a Souls bonfire

sürüm tarihi: 21 Eyl, 2018

tür: casual, eylem

Sihirbazlar Tourney, dünyanın dört bir yanından gelen sihirbazların, en yetenekli olanın kim olduğuna karar vermek için dört katılımcının denemelerinde birbirlerine karşı rekabet ettiği kaotik bir yarışmadır. 12 farklı sihirbaz arasından seçim yapın ve tüm büyülü yeteneklerinizi test edecek tuzaklar ve zorluklarla dolu 6 fantastik ortamda savaşa başlayın. Gerçek bir sihirbazın turnuvayı kazanması gerektiğini mi aldınız?

Çok oyunculu için bir denetleyici gerekir. İki oyuncu, paylaşılan denetleyici modunu etkinleştirerek aynı denetleyiciyi kullanabilir.

Dünyanın en büyük sihirbazı ol

Turnuvanın farklı denemelerinde arkadaşlarınıza veya CPU'ya karşı yarışın. Her biri benzersiz bir ortamda gerçekleşir ve kendi oyun mekaniğini tanıtıyor!

Size en uygun olan karakteri seçin

Dünyanın her yerinden gelen sihirbazlar turnuvaya katılmaya geldi. En sevdiğiniz birini seçin ve mücadeleyi başlatmak için büyülü Coliseum'a gidin!

Rakiplerinizi sinirlendirin ve numaralarını kaydırın

Rakiplerinizin ilerlemesini engelleyin ve sabote edin. Diğer sihirbazların sizi koruyun ve hepsinin en büyük sihirbazı kim olduğunu göstermesine izin vermeyin!

★ Kaotik ve eğlenceli bir rekabet

Asla durmayın, harekete geçin!

★ Her deneme farklı bir zorluktur ve kendi oyun mekaniği vardır

Gerçek bir sihirbaz herhangi bir şey için hazır olmalı!

★ Rakiplerinizin ilerlemesini engeller ve sabote edin

Hile yapmıyor, sihir!

★ Senaryo sürekli olarak değişir

Hızlı düşün ya da başarısız olursunuz!

★ Cunning ve becerilerinizi ödüllendiren bir oyun öğrenmek

En iyi sihirbaz olacak mısın?

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I3-2100 / AMD A8-5600K Bellek: 1024 MB RAM Grafik: GeForce GTX 450 / Radeon HD 6750 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 550 MB Mevcut alan Ek notlar: Çok oyunculu için bir kontrolör gereklidir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
152
TELİF HAKKI İHLALİ