Wooden Battles Full İndir Oyun indir

Ahşap savaşlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ahşap Savaşlar - Bir tahta kale inşa, ünitelerinizi yerleştirin, Mayhem'i izleyin!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SP Digital Arts Inc.

Publisher: SP Digital Arts Inc.

sürüm tarihi: 22 Aralık, 2017

tür: strateji, simülasyon, eylem, gündelik, bina

Ahşap çatışma bir Fort Binası Savaş SIM'dir. Bir tahta kale inşa ediyorsunuz, birimleri yerleştirin ve ardından savaşın açılmasını izleyin. Oyunu kazanmak için, tüm rakibinizin birimlerini yok etmeniz ya da bayraklarını yakalamanız gerekir. Birimler "saldırgan" veya "savunma" olarak değiştirilebilir. Birimler suç için belirlenirken, düşman bayrağına doğru ilerleyecekler, yol boyunca karşılaştıkları herhangi bir düşman askerini meşgul edeceklerdir. Savunma için belirlenen birimler, onları yerleştirdiğiniz yerde kalır, düşmanların onlara gelmesini bekler. Haritada daha fazla rahatsız edici birim yoksa, oyun tüm savunma birimlerinin otomatik olarak rahatsız edici moda geçerken bir kravat kırıcı prosedürüne girer ve tüm kaleler / bloklar askerlerin yolunu silmek için kaybolur. Her iki taraftan da ordular birbirine doğru yürür ve epik bir gösteriye girecektir. Son ordu ayakta kazanır.

misyonlar:

misyonlar, AI rakibine karşı farklı senaryoları içerir. Amaç, sınırlı miktarda kaynak kullanarak düşmanı yenmektir. Tabanın stratejik yapısı ve birimlerin seçimi çok önemlidir. Stratejinizi dikkatlice planlamak ve yürütmek zaferin tek yoludur.

fetih:

Conquest modu, 5 fraksiyon ile doldurulmuş bir haritanın tamamı ve yakalanacak birçok fort ve alan içerir. Oyuncu bir fraksiyonu kontrol eder, birimleri eğitiyor, orduları dağıtıyor ve düşmanı savaşıyor. Amaç, tüm fraksiyonları, tüm fortlarını ve alanlarını yakalayarak silmektir.

Zorluklar:

Oyunda, piyade birimlerinin her biri için, Medic hariç her piyade için üç zorluk var. Zorluklarda size sınırlı kaynaklar verilir ve yalnızca zorlu birimi kullanabilir. Mücadelenin amacı yalnızca düşmanı yenmek için mevcut birimleri kullanmaktır. Zorlukların tamamlanması, birimleriniz için yeni silahların kilidini açacaktır. Silahları ana menüdeki silah sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

Dalga Hayatta Kalma:

Dalga hayatta kaldığında, sonsuz düşman dalgalarına karşı çekilirsiniz. Daha fazla kaynak elde edersiniz ve sonraki her dalga ile daha fazla düşmanla yüzleşirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Quad Core 2.6 GHz Bellek: 4 MB RAM Grafik: 1 GB Video RAM Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
191
TELİF HAKKI İHLALİ