Woodpunk Full İndir (v1.04.06) Oyun indir

Woodpunk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Woodpunk, birincil enerji kaynağının ahşap olduğu bir Ortaçağ Woodpunk evreninde birincil retro piksel sanat atıcısı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Meteorbyte Studios

Yayıncı: Libredia Entertainment

sürüm tarihi: 22 Kas, 2018

tür: eylem, atıcı

Sibernetik ve buhar gücünü unutun! Ahşabın kesici kenarı, önde gelen enerji kaynağı olduğu orta yaşlara geri dönelim!

Neden? Çünkü bombaları vuran makineli tüfekler var. Bu yüzden.

Rogulelike Woodpunk sizi orta yaşlara geri getirir, ancak bir yakalama ile: (aptalca), sanat dallarının egemen olduğu bir dönemde bir bilim kariyeri seçtiği uzman bir mucitsiniz. Ahşap ve diğer hurda malzemelerini kullanarak, kendinize nihai aleti yaptınız: silah oluşturabilecek bir robot.

Bu kurşun cehennem ... UH - Bu "Klas, Interactive Tecrübesi" özellikleri:

... ve tüm Yadda-Yadda, her diğer Roguelie'nin şunları olduğu: rastgele düzeyler, rastgele pikaplar, sevdiğiniz tüm rastgele nesil şeyler. Tabii ki, bunu da aldık!

Anahtar fetürleri: Retro tarzında Pixel Shooter eylemi, her oynadığınızda yeni zorluklara izin veren seviye tasarımların neredeyse sonsuz çeşitlerinin varyasyonlarına sahip 1400'den fazla olası kombinasyonla birlikte, ılımlı olarak üretilen silahların geniş bir arsenali, hem yakın hem de değişken Bir seferde, her biri farklı stratejiler ve mücadele stilleri ile birlikte, yüzlerce düşman savaşı, büyük patronlarla birlikte! Yıkımdan Güzellik: Piksel sanat tarzı haritasının içindeki her şey yok edilebilir. Ağaçlar parçalanır, kutular havaya patlar ve tüm 2 katlı binaların çökmesi. Cesetler, mobilya parçaları ve moloz parçaları geride kalır ve daha sonra özel oyun efektleri olabilir! Bir arkadaşla oynamak! Asimetrik yerel çok oyunculu: Bir oyuncu mucit çalıyor, diğeri her biri kendi tamamlayıcı becerileriyle birlikte robotu oynuyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 530 Series 2.0 GB (veya eşdeğeri) Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
242
TELİF HAKKI İHLALİ