World Peace Simulator 2019 Full İndir Oyun indir

dünya barış simülatörü 2019 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dünya Barış Simülatörü 2019 - Dünya Savaşı III. Ülkeniz kıyametten kurtulabilir mi?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tim Rachor

Publisher: tim rachor

sürüm tarihi: 20 Şub, 2019

Tür: Simülasyon

Bu simülasyonda her şey küresel çatışmalarla ilgilidir. Hayatta kalmaya çalışın ve birbirlerine karşı düşman ülkeleri oynamaya çalışın. Doğru zamanda doğru politikaya karar verin ve ülkeniz geçerli olacaktır.

"Dünya III. Dünya Savaşı'na iner. Bu, Illuminati Lodge'a dünya hakimiyetine yönlendirmek için zamanın. Bir ülke seçin ve politikasını etkiler. Sadece kurtulan ve yatağınız hakim olacak! "

Altyapı, nüfus, askeri güç veya istikrar gibi farklı özelliklere sahip 50'den fazla gerçek ülkeden birini seçin ve dünyadaki baskın güç kazandırır. İlişkileri, BlackMail diğer liderleri, Nuke düşman ülkelerini, terörle mücadele etmeye çalışın.

Beş farklı senaryo:

** Feragatname **

Oyun gerçek dünyayı doğru bir şekilde temsil etmiyor. Simülasyonu geliştirmek için bazı ülkelerin coğrafyasını ve değerlerini değiştirmek için yaratıcı bir özgürlük aldım.

Anahtar fetürleri: Dünya Savaşı Zombi: Savaş ve zombiler hayatta kalmak. Düşüşlerini sağlamak için diğer ülkeleri yaymadan veya enfekte etmelerini engeller! Kim Jong'un Nükleer Mayhem: Kuzey Kore aslında her zaman iddia ettiği süper güçtir. Dünyadaki müttefikleri bulun ve nihai savaşa hazırlanın! Dünyayı fethetmek: Dünyanın her ülkesini fethederek askeri üstünlüğünü gösterin. Ancak dikkat edin - düşman imparatorluğu kendi planları var. Kendi Ülkem: Kendi ülkenizi sıfırdan yaratın ve dünyaya hala hakim olduğunuzu gösterin! Yüce Sandbox: Sınırsız kaynaklarla oynayın ve simülasyonla denemeye çalışırken ülkenizi değiştirin.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 5-2500 Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 6790 1GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
216
TELİF HAKKI İHLALİ