Wraithmind Full İndir Oyun indir

wraithmind full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Wraithmind - Laboratuarlar, ormanlar ve şehir harabeleri ile yolculuk, garip yeteneklerle uyandıran genç bir kadın olan Maia'nın hikayesini takip ettiğiniz gibi. Kökenleri keşfedin ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Teko, Alex Timbro

Yayıncı: teko

sürüm tarihi: 28 Mar, 2020

tür: rpg, macera, Sci-Fi

, garip yeteneklerle uyandıran genç bir kadın olan Maia'nın hikayesini takip edin. Güçlerinin gizemlerini ve kökenlerini keşfederken laboratuarlar, ormanlar ve şehir harabeleri yolculuğu.

Ayar

2118 yılında, insanlık yıldızların teknolojisini geliştirdi. Bu keşiflerin ardından, en yakın güneş sistemini, Alpha Centauri'yi keşfetmesi planlandı. Önümüzdeki birkaç on yıl boyunca, bir maden istasyonu, Alpha Centauri'nin yaşanabilmesi için bir gezegenin ayı, Tauria'da inşa edilmiştir. 60 yıl sonra, yıldız gemileri dünya ve Tauria arasında rutin olarak seyahat ediyor.

Dünyadaki Avrupa'nın çoğunluğu, Birlik olarak bilinen tek bir ülkeye birleşmiştir. Bu millet, Hükümet Kontrol Ajansı GCA tarafından yönetilir. Bu organizasyonun bir dalı, Tauria'daki tüm araştırmalardan sorumludur. Birçok gizli çalışmanın yapıldığı yerlerin yanı sıra Tauria'da laboratuvarları var.

Karakterler

Wraithmind'in hikayesi, üçünün oynanabilen birçok karaktere sahiptir. Oyuna başladığınızda, yalnızca bir karakteri kontrol edersiniz, ancak hikaye boyunca ilerledikçe, diğer karakterler yolculuğunuza katılır.

Gameplay

Wraithmind, dönüş tabanlı bir bilim kurgu rpg'dir. Dört ila beş saatlik oyun, oyun sizi kendi hikayeleri, düşmanları ve karakterleriyle birlikte birkaç farklı alandan alacak. Farklı alanlarda ilerledikçe bir karakteri kontrol edersiniz. Karakterler veya nesnelerle karşılaştığınızda, onlarla etkileşime girebilir ve bazı durumlarda öğeleri alabilirsiniz.

Savaşlar

Hikaye boyunca ilerledikçe, çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Haritada bir düşmanla çarpıştığınızda, oyun tüm karakterlerinizi ve savaşmanız gereken tüm düşmanları görebileceğiniz başka bir sahneye geçecektir. Her karakter ve düşman bir seferde bir eylem yapar. Bir eylemi gerçekleştirmek için bir karakterin dönüşü olduğunda, hangi eylemin gerçekleştirileceği ve bu eylemin hedefi seçmeniz gerekir. Düşmanlar eylemlerini ve hedeflerini otomatik olarak seçer. Tüm düşmanlar yenildikten sonra, savaş sahnesinin dışına geri dönersiniz.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) Yetenekleri ile Grafik Kartı Depolama: 1024 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
210
TELİF HAKKI İHLALİ