Wrath of Loki VR Adventure Full İndir Oyun indir

loki vr macera full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Loki VR Macerası'nın Gazabı - Thor, Güçlü Gök gürültüsü tanrısı oldu. İskandinav efsanelerinin, tanrıların ve eserlerin güzel bir fantezi dünyasına dalın. Raging Loki ile yüzleşin ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Masaların evi

Publisher: fabrikaların evi

sürüm tarihi: 16 Kas, 2017

tür: casual, macera, nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne, VR

Loki'nin gazabını şimdi satın alın ve gelecekteki tüm DLC'leri ücretsiz olarak alın!

İskandinav tanrılarının yaşadığı efsanevi bir toprak olan Asgaard'a hoş geldiniz. İskandinav efsanelerinden ilham alan bir fantastik dünyaya dalın. Güçlü Thor - Gök gürültüsü tanrısı olarak oynayın, Raging Loki ile yüzleşin ve Ragnarok'u durdurmaya yardımcı olun - günlerin efsanevi sonu.

Loki'nin gazabı, bir fantastik dünyaya girmenize, büyülü eserleri toplamanıza ve türü epitomize eden bulmacaları çözmenize izin verecektir. Güzel çizilmiş yerler, müzik karıştırma ve fantastik bir hikaye, efsanenin bir parçası gibi hissetmenizi sağlar.

Kaos Asgaard'da hüküm sürüyor. Thor'un çekiç - gücünüzün anahtarı, Heimdall'ın boynuzu kayıp ve kötü Loki, Ragnarok'u dünyaya getirme fırsatı kullanmayı planlıyor. Baban, güçlü ODIN, sizi Horn'u Heimdall'a iade etmek ve Loki'nin dünyayı yok etmesini engellemek için çekiçinizi bulma bir arayışı gönderir.

Anahtar fetürleri: Güzel çizilmiş yerler. Karıştırma film müziği. Keşfetmek için Norca tanrıların efsanevi bir dünyası. Dünyaca ünlü Michael McConnohie tarafından hareket eden ses. Güçlü Thor Olarak Oyna - Gök gürültüsü tanrısı!

Minimum: OS: Pencere 8 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 veya daha büyük Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: Bellek: 8 GB RAM Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
133
TELİF HAKKI İHLALİ