Xenonauts Full İndir (v1.65) Oyun indir

xenonauts full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Xenonauts, çok uluslu bir askeri organizasyonu kontrol ettiğiniz bir strateji oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Goldhawk Interactive

Publisher: Goldhawk Interactive

sürüm tarihi: 16 Haz, 2014

Tür: Strateji, Sci-Fi, dönüş tabanlı, simülasyon, RPG

Xenonauts, çok uluslu bir askeri organizasyonu, yabancı istilalardan soğuk bir savaş dönemini savunan, dünya dışı askerleri ortadan kaldırmak ve teknolojilerini sıraya dayalı yer mücadelesinde iyileştirmek için küçük sürdürücü askerlerden savunan bir strateji oyunudur. Detaylı bir stratejik katman, gezegenlerin savunmasını koordine etmenizi sağlar, önleyicilerinizi UFO'ları vurmaya ve düşmanlarınızı öğrenmek ve görevlerinizi kullanmak için yeni savaş ekipmanlarının kilidini açma ve yeni savaş ekipmanlarının kilidini araştırmak için aranan eserleri araştırmanıza izin verir.

Xenonauts, 1990'ların klasik X-COM strateji oyunlarına manevi bir haleftir. Grafikleri iyileştirmeyi, yeni içerik eklemeyi ve arayüzü aktarmayı hedefliyoruz, orijinal oyunların tüm önemli mekaniğini korurken arayüzü kolaylaştırır. Adil hayranları bu oyunu sevmeli, ancak eski okul Grand Stratejisinin sevinçlerini, başka türlü deneyimleyemeyen yepyeni bir oyuncu için tanıtmak istiyoruz!

Anahtar fetürleri: Toprak mücadelesi: Xenonauts, neredeyse elli farklı düşman varyantlarına karşı gerçekçi, çeşitli ve tamamen tahrip edilebilir savaş alanları arasında gergin dönüş tabanlı savaşı sunar. Görevler, yakalanan UFOS veya yabancı üsleri, yabancı saldırılara karşı şehirleri (hatta Xenonaut tesisleri) savunmaktan kaynaklanmaktadır. İlk defa yeni bir yabancı ile karşılaşmanın chill'i ve ilk defa yeni bir silahın keyfini çıkarırsınız. Derinden asimetrik savaş savaşları ilginç tutar - sonuçta, 1970'lerin Balistik Teknolojisi ile aralıksız işgalcilerle savaşıyorsunuz! Stratejik Yönetim: Ayrıca, Gezegenin Savunmasını da yöneteceksiniz, istila eden yabancı UFO'lar ile özelleştirilebilir interceptörlerinizle birlikte. Finansman milletlerinizin ihtiyaçlarını kendinizle dengelemeniz gerekir. Fonlarınız sınırlıdır - onları savaş alanı ekipmanlarına, daha fazla bilim adamına, daha fazla bilim adamına mı harcayacaksınız ya da gezegenin kapsamını genişletecek misiniz? Savaşı kazanacaksanız öncelikleriniz dikkatlice dengelenmelidir.

Minimum: OS: Windows 8/7 SP1 / Vista SP2 İşlemci: Intel 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Sabit Disk: 3 GB HD Boşluk Ses: Entegre Monitör: 1280 × 720 piksel minimum

Önerilen: Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX 9.0C uyumlu ekran kartı Sabit Sürücü: Katı Hal Sabit Disk
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
239
TELİF HAKKI İHLALİ