血腥之日228-Vampire Martina-Bloody Day 2.28 Full İndir Oyun indir

血腥 之 日 228-Vampir Martina-Bloody Günü 2.28 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda.之 之 228-Vampir Martina-Bloody Günü 2.28 - 28 Şubat'ta Tayvanlı Dirençli'ye katılan Hollanda Formosa döneminden bu yana Martina / Dann Bei-Gyok ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 施特朗, 由風

Publisher: 施特朗

sürüm tarihi: 10 jan, 2020

tür: eylem, anime

17. yüzyıl, Tayvan'ın adı olan Discovery, Hollanda Formosa dönemi.

Regering Van Formosa döneminde, binlerce Avrupa göçmen Tayvan'a indi. Çoğu servet arayanlardı, henüz az sayıda kaçırıldı, yeni bir hayat için Tayvan'a uçtu. Koxinga'nın Hollanda Medeniyetini Tayvan'ın dışına çıkardığı göçmen olarak Avrupa'dan sürgün edildi, bu göçmenler gizlice Tayvan'da ikamet etti.

Martina Vampiress, bunlardan biridir. Babası ile birlikte etik konular var - bir kemer-vampirle ve sonra onu öldürdü, bu da 30 yaşındaki Savaş'ta soyunun çökmesine neden oldu. Zenginlik ve mirasının kaybolmasıyla, katil tapusunu ve hiyerarşinin tasfiyesine neden olan embekizliğine pişman oldu. Bir kurban olarak, Avrupa'yı kırılmış bir kalbiyle tanıydı.

Bu nedenle, o kadar iyi, Avrupa'dan kaçtı.

17. yüzyılda, Avrupa koloniyetinin sınırı, Tayvan adasıdır.

Hollanda Doğu Hindistan şirketinin bir gemisine gizlice girdi ve Tayvan'a indi.

Tayvan'a yönelik motivasyonu, çatışması olmayan huzurlu bir sonsuza dek, yine de tam tersi olarak tanıştı.

Birincil odak olarak geometrik olarak, Tayvan, güçlü ülkeler ve güçler arasında çok sayıda çatışmanın hedefi, keşif çağından bu yana yabancı izinsiz girişim ve kolonizasyondan muzdarip.

Hiçbir adalet ve adalet sömürge yönetişiminde yalan söylemez, bu nedenle Tayvanlı sakinler, art arda egemenliğe doğru meydan okuyordu.

17. yüzyıldan 20. yüzyıldan beri, 300 yıl boyunca Tayvan'da 200'den fazla zırhlı mücadele olayında meydana geldi.

Martina, Tayvanlı direniş tarafına çeşitli zamanlarda, bu nedenle çirkin politikalar için katıldıktan sonra, Tayvanlı tanıdık, her zaman olduğu gibi onlara katıldı.

Minimum: OS: Win7 İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz Eşdeğer veya Daha Hızlı İşlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü

Önerilen: OS: Win7 İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz Eşdeğer veya Daha Hızlı İşlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
183
TELİF HAKKI İHLALİ