XSprite Full İndir Oyun indir

xsprite full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Xsprite, masaüstünüzde yüzlerce animasyonlu sprite koymanıza izin veren hafif bir animasyonlu masaüstü sprite motorudur, ancak yalnızca çok az CPU kullanımı kullanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: xwidgetsoft

Publisher: xwidgetsoft

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2018

tür: casual

XSprite, masaüstünüzde yüzlerce animasyonlu sprite koymanıza izin veren hafif bir animasyonlu masaüstü sprite motorudur, ancak yalnızca çok az CPU kullanımı kullanın.

Özellikler

Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu

Temel çalışma:

1. Sprite'yı indirin: Tepsi simgesine sağ tıklayın ve "Xsprite Gallery" ı açmak için "Sprite ..." menü öğesini seçin ve yüzlerce animasyonlu sprite'ten indirin.

2. Masaüstüne Sprite ekleyin:

(1) Yerel olarak monte edilmiş sprite rastgele eklemek için masaüstünün boş alanındaki sol fare düğmesine çift tıklayın.

(2) Yerel sprite listesini görüntülemek için Tepsi simgesini çift tıklatın ve Masaüstüne eklemek için önizlemenin sağ alt köşesindeki "+" düğmesini eklemek veya tıklamak istediğiniz Sprite Önizlemesini çift tıklatın. .

3. Sprite'i yakınlaştırın: "Sprite Option" penceresini açmak için Sprite'deki orta fare düğmesini (tekerlek) tıklayın, zoom düzenlemesinin sol ve sağ taraflarındaki "+" ve "-" seçeneğini tıklatın veya manuel olarak değiştirebilirsiniz Giriş numaralarına göre yakınlaştırma değeri.

Anahtar fetürleri: Masaüstünüzü yüzlerce animasyonlu sprite ile canlı hale getirin. Yerleşik çevrimiçi galeriyi kullanın ve tek bir tıklamayla tüm sprite (200'den fazla) indirin. Sprite, fare tıklamaları ve sürükle ve bırak ve çift tıklamayla destek etkileşimleri. Kategorilerde robot, insan, hayvan, balık, kuş ve diğerleri arasında çok çeşitli sprite çeşitleri. Xsprite, duvar kağıdı motoruyla uyumlu diğer buhar oyunlarına veya uygulamalarına paralel olarak kullanılabilir. Steam Cloud Sync Sprites ve UserData'yı destekleyin. Minimum CPU kullanımı. DoubleClick masaüstü rastgele sprite oluşturmak için. DoublyClick Sprite'i animasyonla çıkarmak için. Masaüstünde Sprite'yı tıklatarak, Sprite'in seçenekleri penceresini açabileceğiniz orta fare düğmesini kullanın. Sprite's Options penceresinde çift tıklama işlemini E.G olarak ayarlayabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırın, Klasörü açın, URL'yi açın, Monitör vb.

Minimum: OS: Windows 7,8,8.1,10 Bellek: 128 MB RAM Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ