XWidget Full İndir Oyun indir

xwidget full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. XWIDGET, güçlü bir masaüstü widget özelleştirme motorudur. Hafif, pürüzsüz animasyonlarla kullanışlıdır. Dahili Güçlü Görsel Widget Editör ve Widget'lar Çevrimiçi Galeri. Yapabilirsin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: xwidgetsoft

Publisher: xwidgetsoft

sürüm tarihi: 19 Kas, 2018

tür: casual

Xwidget, güçlü bir masaüstü widget özelleştirme motorudur. Hafif, pürüzsüz animasyonlarla kullanışlıdır.

Dahili Güçlü Visual Widget Editor ve Widget'lar Çevrimiçi Galeri. Tüm widget'ları (daha fazla 1600+) dahili galeriden tek bir tıklamayla indirebilirsiniz.

Widget'lar dahil: Analog / Dijital Saatler, Takvim, Hava Durumu / Tahmin, Dock, Launcher, Sistem Bilgisi / Sayaçlar (Sabit Disk Sürücüsü, CPU, RAM, Pil), Kısayollar, Fotoalbum, Notlar, Ses, Net Monitör , E-posta, RSS besleme, animasyonlu / ekran elemanları, müzik çalar, spektrum görselleştirme ve daha fazla ...

Özellikler

Performance

XWIDGET, mümkün olduğunca az sistem kaynağını kullanırken eğlenceli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Xwidget'u ihtiyaçlarınızı karşılamak için kaliteyi ve performansı belirlemek için çeşitli seçenekler var.

Anahtar fetürleri: Masaüstünüzü kişiselleştirin ve masaüstünüzü widget'larla canlı hale getirin. Dahili Xwidget Tasarımcısı (APIS / CORES, JavaScript kodlaması) ile kendi widget'larınızı veya süitlerinizi kolayca oluşturun. Yapı-in çevrimiçi galeriyi kullanın ve tek bir tıklamayla tüm widget'ları (1600'den fazla) indirin. Kategorilerde Datetime, Hava, Sistem, Bilgi, Medya ve Diğerleri'nde çok çeşitli widget'lar. XWIDGET, diğer buhar oyunlarına veya uygulamalarına paralel olarak kullanılabilir. Steam Cloud Sync Widget'ları ve UserData'yı destekleyin. Minimum CPU ve RAM kullanımı.

Minimum: OS: Windows 7,8,8.1,10 Bellek: 128 MB RAM Depolama: 50 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ