音灵 INVAXION Full İndir Oyun indir

音灵 InVaxion Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda.音灵 Invaxion - Klasik müzik oyunu Bütün yeni bir oyun deneyimi ile! Oyuncular, paralı asker "invaxion" üyesi olarak oynayacaklar, ......

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nanjing aquatrax

Publisher: Bilibili

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2018

tür: gündelik, yarış, anime

21. yüzyılın sonlarında, insan uygarlığı kendi yarattıkları ile yok edildi. Yapay akıllı, dünya hükümetinin kontrolünü ele geçirdi. Tüm insan duygularını silmek ve "daha yüksek zeka" olarak güncellenmek zorunda kalır. Dünya, dünya zekası ve tam akıl sağlığına yol açtığı gibi yeni bir dönem başladı.

hayatta kalanlar uzay gemileri, "Ragnarok" kodlu olarak uzananlar.

Yüzyıllar sonra, "invaxion" adlı gizemli bir paralı askeri, insanlar arasında geldi. Bir zamanlar savunmasız olarak görüldüğü, bir kez daha savunmasız olan duyguları iddia etmek için hala inançları olan ve müzik ve sanatın parçasını toplamak için misyon yaptılar. ve medeniyeti yeniden şekillendirin.

【Klasik Kaydırma Oyunu, parmaklarınızın altındaki ritmi hissedin】

Invision, klasik "kaydırma" müzik oyununu, dinamik ve hızın arttırılmasıyla, oyuncunun dokunsal bir yükseltme getirmesini sağlar. Sadece x ve y eksenlerinden daha fazlasını görmek için "dinamik kamera hareketi" unqueness ile mücadele ettik, aynı zamanda müzik oyun türündeki "Alanın Derinliği". Şimdi oyuncular, oyun tahtası, parmaklarınızın ucunuzun her bir dokunuşunun altında titreştikleri ve titremeleri nedeniyle daha fazla rahat ve doğru oyun geribildirimi alabilirler.

【Zorluklar arasında geçiş yapmak için daha fazla seçenek】

Oyuncular, 4Keys, 6Keys ve 8Keys arasında seçim yapma seçeneği verilir. Her modda, üç zorluk seçeneğine sahip farklı dövme haritaları verilir: Standart (en kolay), sert ve Trinity (en zor). Yeteneğinizle yeterince güvenmiyor musunuz? Temel bilgilerden başlayın ve en üste kadar çalışın! En iyi puanı meydan okuyabilir ve her sıralamada bir ayak izi bırakabilir, gizli zorluklarla en iyi haritaları kırabilir ya da sadece sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın!

【Kaliteli orijinal parçalar, burada melodi duygularla senkronize edilir】

Birçok şey söyleyebilir: Müzik herhangi bir ritim oyunun ruhudur. Zyon'dan beri müzik seçimimizde yüksek kaliteli kontrolü miras almalarını istiyoruz. Invaxion, yalnızca Aquatrax'tan özel izler içermeyecektir, ancak bazı çok iyi bilinen isimler de aşağıdaki gibi şarkı listemize katılırlar:

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 64 bit İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlonii X2 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 530 DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 64 bit İşlemci: Intel Core I5-7400 / AMD Rayzen 3 1300x Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 2GB / AMD RADEON HD 7850 2GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ