Yogi Kazım Yoka Sistemi 2015 Eğitim Seti DVD İndir

 Yogi Kazım Yoka Sistemi 2015 Eğitim Seti DVD İndir

Yogi Kazım Yoka Sistemi 2015 Eğitim Seti,Meaklılarına önerebileceğimiz eğitim setidir bu sistem ile sizde
kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

O BİR ÇINAR … 1920 DOĞUMLU … 95 YAŞINDA DELİKANLI … YOGİ KAZIM!
Türkiye'de henüz “yoga”, “yogi” gibi kavramların bilinmediği ellili yıllarda, Yogi Kazım dünyada adını duyurmuştu. Yogi Kazım'ın 1955 yılında Taksim'de 1.89 boyunda 93 kilo olan vücudunu 90 santimetreküplük bir cam fanusun içinde düğüm yaparak 48 saat beklemesi çok büyük ilgi görmüştü.
1961 yılında geçirdiği trafik kazasından sonra felç olan Yogi Kazım'a doktorlar bir daha yürüyemeyeceğini söyledi. Ama o inancını hiç kaybetmedi. Yoga ve yogilik bilgilerini kullanarak, iç benliğine dönerek kendi bedeni üzerinde çeşitli deneyler yaptı ve geliştirdiği sistemler sayesinde felci yendi. Yeniden ayağa kalktığında bel omurlarında meydana gelen hasar nedeniyle boyu 12 cm kısalmıştı.
Yaşadığı bu olay, hayatında çok önemli bir dönüm noktası oldu. Bu farkındalıktan sonra ikinci kez nefes eğitimine başladı.
TBMM tarafından kendisine çıkarılan izinle birçok kişiyi şifalandırdı. Yaşamının yaklaşık otuz yılını yurt dışında geçiren Yogi Kazım Gürbüz, aralarında devlet başkanları, ünlü sanatçılar, diplomatların bulunduğu birçok kişiye genç ve sağlıklı yaşamaları için Yoka dersleri verdi.
Bu DVD'de sağlıklı olan herkesin yaşlanmadan yaş almasına yardımcı olacak en temel YOKA hareketlerini, nefes tekniklerini bulacaksınız. Yokayı yaşamınızın bir parçası haline getirmeniz dileğiyle … İYİ YOKALAR

————————————————————-

Boyut:697-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Yogi Kazım Yoka Sistemi 2015 Eğitim Seti

Alternatif Link

Yogi Kazım Yoka Sistemi 2015 Eğitim Seti

Alternatif Link

Yogi Kazım Yoka Sistemi 2015 Eğitim Seti

279
TELİF HAKKI İHLALİ