Youropa Full İndir (v1.2.3.0) Oyun indir

youropa full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Youropa - Youropa parçalandığında, benzersiz duvar yürüyüş yeteneğinizi garip parçalanmış bir şehir gezinmek, eski zafere geri yüklemek ve gerçekten kim olduğunuzu öğrenmek zorundasınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Frecle APS

Publisher: Frecle APS

sürüm tarihi: 27 Haz, 2018

tür: macera, eylem, bulmaca

Bir ağaçta sıkışmış uyanmak, hiçbir şeyin hatırlanmasıyla, kim olduğunuzu ve dünyaya nereden uyduğunu öğrenmek için gökyüzünde yüzen garip parçalanmış bir şehir keşfetmelisiniz.

Yerçekimi Savunması GamePlay - Baş aşağı doğru yürüyün, duvarlarda, aslında gidebilirsiniz. Vantuz ayaklarınız, herhangi bir yüzeye yapışmanızı sağlar.

zihin bükme bulmacaları - karmaşık mantıksal ve amp çözmek; Eşsiz yeteneklerinizi kullanarak fiziksel bulmacalar.

Evolve & amp; Keşfet - Yeni yetenekleri öğrenin ve parçalanmış şehri daha fazla keşfetmek için kullanın.

Kendi oyununu yarat - yerleşik seviye, harita ve karakter editörleri basit araçlar kullanarak tamamen yeni bir oyun oluşturalım. Dakika içinde yaratacaksın.

Sizi (YOOPEAN için kısa), ayak yerine vantuzlu küçük bir insansı, duvarları ve tavanlarda yürümenizi sağlayan küçük bir insansı oynarsınız. Sürekli gelişen bir zorluk setini çözmek için benzersiz yeteneğinizi kullanmanız gerekir. 3. boyutun algılanmasına meydan okuyan soyut ama mantıksal bir evrende fiziksel bulmacalar, bilmeceler, vahşi düşmanlar, çevresel tehlikeler ve daha fazlası ile karşılaşacaksınız.

Kendi seviyelerinizi, şehirlerinizi oluşturarak ve kendi karakterlerinizi oluşturarak oyunu genişletin. Oyun tamamı, dahili düzenleme araçlarını kullanımı inanılmaz derecede kolay kullanılarak oluşturulur. 450'den fazla yapı bloğunun kilidini aç, inanılmaz düzeyler inşa et ve seviyeleri haritada birbirine bağlayarak tüm maceraları inşa et.

Youropa, kuralları kırmak, baş aşağı ve kutunun dışında düşünmekle ilgili bir oyundur.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GT 600 Serisi / Radeon HD 7000 Serisi / Intel HD 4000 Serisi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GT 600 Serisi / Radeon HD 7000 Serisi / Intel HD 4000 Serisi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
240
TELİF HAKKI İHLALİ