雨上がりのハナビィ Ameagari no Hanaby Full İndir Oyun indir

雨上がり の ハナビィ AmeaGari No Hanaby full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda.雨上がり の ハナビィ Ameagari Hayır Hanaby - Bir tema olarak havai fişek ile 2D-aksiyon oyunu ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Enigmatic Network

Publisher: Enigmatic Network

sürüm tarihi: 22 Eyl, 2018

tür: macera, eylem, gündelik

AmeaGari No Hanaby, havai fişek ile bir tema ile tek oyunculu bir 2D aksiyon oyunudur. Derecelendirme 'olgun' çünkü belirli bir dünyada biraz sorunlu engeller var, ancak endişelenmeyin çünkü karakterlerle cinsel ifade yok.

Özellikler

Benzersiz Dünyalar: Gibi seyahat ediyormuş gibi, Hanaby çok çeşitli dünyalara gidiyor.

Fantastik Müzikler: Sayın AAAA'nın her dünyada yeni bestelenen yeni özel BGM hazırlanmıştır.

Hikaye

Hanaby, retro yağmur ormanlarında yaşayan bir sincap kızıdır. Bu ormandaki sincaplar ormandan ayrılmak için 'yetişkin' olmalı. Hanaby, orman sıkıntısına 'yetişkin' olmak için meydan okuyacak.

Anahtar fetürleri: Hafif Hikaye: Melankoli için ayrıştırmak zorunda değilsiniz ve tamamen oyunun tadını çıkarabilirsiniz. İşletilebilirlik: Basit bir zıplama aksiyon oyunu. Tüm temel işlemleri hatırlamak bir dakikadan az sürer. Fireworks: Yalnızca düşmanları vurmak için değil, kayma tarafından kullanılmak üzere ... Yeni heyecan verici hissi burada. Giriş: Hem klavyeyi hem de gamepad'i destekler. Gamepad için anahtar eşleme işlevi oyuna gömülüdür. Yükle / Kaydet: Üç bağımsız kaydetme dosyası var. Oyunun ve sahip olunan öğelerin ilerlemesi otomatik olarak kaydedilir. Oyun Modu: Hikaye modu ve SpeedRun modu var. Hikaye modunu bitirdikten sonra SpeedRun modu serbest bırakılacaktır.

Minimum: OS: Windows Vista SP1 + İşlemci: SSE2 Talimat Seti Desteği. Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 64-bit sürümü Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 11
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
174
TELİF HAKKI İHLALİ