Zeit² Full İndir Oyun indir

Zeit² Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zeit², geleneksel yan kaydırma, 2d, ateş-up oyununa yeni bir twist getiriyor, bu türden daha önce hiç görülmemiş eşsiz bir zaman yolculuğu özelliği.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: brightside oyunları

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 12 Oca, 2011

tür: eylem

Zeit² ™, oyun deneyimine benzeri görülmemiş unsurları getiren geleneksel bir yan kaydırma, 2d, ateş-up oyunudur. Zeit²'nin benzersiz zaman seyahat özelliği, onlarca yıl sonra bile bu türde bu türde görülmedi.

Sezgisel Kontroller Oyuncuların, oyuncunun çekimleri ve gücü birleştirmesini ve hatta kendinizin bir gölge versiyonuyla yardım edilmesini mümkün kılmak için zaman içinde ileriye ve geriye doğru hareket etmelerini sağlar. Düşmanların sürprülmelerini patlatın, en yüksek puanı alın ve isteyinizde zaman kazanarak kendinize yeni heyecan verici yollarda nasıl yardımcı olabileceğinizi keşfedin.

Temel özellikler

zaman yolculuğu: Zaman içinde seyahat ederken zaman gölgenizle etkileşime girerek kendinize yardımcı olun ve çarpıcı hamleler yapın. Oyunu hızlandırın ve hız kazanarak ekstra puan kazanın. Oyuna 70 zorlukla ustalaşmak için zaman seyahatinizi ve yaşam enerjinizi dengeleyin.

8 Epik Bosses Savaşları: Bir düzine farklı düşman üzerinde savaşırken ve sekiz masif patronu yenerek güçlü hamlelerin arsenalinin potansiyelini keşfedin.

Silah yükseltmeleri: Ana silahınız üç kez yükseltilebilir ve ışın çekim, zincir atış ve şok dalgası dahil olmak üzere ek silah sistemlerinizin çarpıcı gücünü hissedeceksiniz. Bonus sistemi, tüm düşmanları vurmayı kaçırmadığınız sürece size ekstra puan çarpanları verir.

6 zorlu oyun modları: Arcade modunda 20 Eylem ve Çeşitlilik Bölümünde bir yolculuğa çıkın. Diğer modlarda en yüksek puan için diğerlerine meydan: puan saldırısı, hayatta kalma, dalga, zaman sınırı ve taktikleri. Tüm modlar, afişler ve kilitlenebilir sonuçlarla iyi bir şekilde entegredir.

Günlük oyuncu için kolayca erişilebilen ve henüz hardcore gamer için zorlu.

OS: Windows XP, Vista ve 7 İşlemci: En az 2.13 GHz Intel Core 2 Duo veya Eşdeğeri Bellek: 2GB Grafikler: En azından GeForce 79xx veya DirectX 9, Shader Model 3.0, 256 MB VRAM, VGA Çözünürlüklü eşdeğeri DirectX®: DirectX 9 Sabit Sürücü: 1 GB boş disk alanı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
166
TELİF HAKKI İHLALİ