Zen Trails Full İndir Oyun indir

Zen Prails full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zen Parkurları - zihni uyarırken ruhu sakinleştirmek için Zen-indükleyen bir spirograf yapma deneyimi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Universe Suyu

Publisher: Universe Suyu

sürüm tarihi: 27 Eyl, 2020

tür: rahat, simülasyon, bina

Zen rotaları rahatlatıcı, basit bir kum kutusundadır, sadece bir şey yapabileceğiniz: çizgiler çizin. PLAY düğmesine bastığınızda, çizgiler güzel tasarımlar oluşturmak için döner.

Bulmacalar yok, hedef yok. Bu sadece en zen-indükleyici müziğe ve görsellere ayarlanmış, güzel spirograflar oluşturabileceğiniz bir ortamdır.

Zen yolları rahatlatıcı ve ilham verici ve endişe azaltmanın yanı sıra çok etkilidir. Düşük basınç olan, henüz az miktarda nazik matematik ve tasarımlarınızı hayata geçirdiğinizde çok tatmin edici bir getiri ile odaklanacak bir şeyi zihniyet verir. Ve 90'lı yıllarda yaşayan oyuncular için, belki de bir spirograph üreticisi ile oynadılarsa küçük bir nostalji.

Ben bir solo değilim ve gerçekten bu küçük projenin tadını çıkarırsın umarım.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Sezgisel Tıklama ve Sürükleme Tasarım Süreci Tasarımları güzelleştirmek için ipuçları dahil, sağlam öğretici Kopyala yapıştır Sınırsız Geri Al Tüm olası renkler Sınırsız çizgi kalınlığı Tasarımları Kaydet ve Yükle 10 AutoSave Slots, her 3 dakikada bir kaydeder. Hafif, düşük uçlu makinelerde çalışabilir. Çok rahatlatıcı müzik

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.0GHz 2 çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
150
TELİF HAKKI İHLALİ