ZenBlade Full İndir Oyun indir

zenblade full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zenblade, özellikle VR için tasarlanmış bir kılıç becerisi aksiyon oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: Eylem, Hack ve Slash

Zenblade, Atomic VR Inc. tarafından geliştirildi ve yayınlandı .. 30 Nis, 2016'da piyasaya sürüldü.

"Zenblade (eski adıyla Ninja Trainer olarak bilinen), özellikle izlenen hareket kontrollerini kullanan VR için tasarlanmış bir kılıç simülasyon aksiyon oyunudur. Başlayacağınız ve garip bir şekilde bağımsız olarak bağımlı bir şekilde bağımsız olarak bağımsız bir şekilde bağımsız bir şekilde bağımsız bir şekilde bağımsız bir şekilde erişilebilir bir oyundur. Bu oyun, yüksek puanlar almak için odaklanmak için gerçek fiziksel kılıç becerisi ve Zen'i alır. Hareketli oyun ve kılıçplay'i seviyorsanız, bu sizin için bir oyundur.

Erken erişim sürümümüzü sunmaktan mutluluk duyuyoruz ve sanal gerçeklikten sadece mümkün olan daha eğlenceli ve benzersiz zorluklar ekledikçe bize katılın! Desteğiniz ve önerilerinizle, Zenblade'de rekabet ve sosyal olarak etkileşime girme fırsatları ile daha fazla içerik, kılıç, oyun modu, zorluklar, başarı ekleyeceğiz.

Minimum:

152
TELİF HAKKI İHLALİ