Zero Caliber VR Full İndir Oyun indir

sıfır kalibreli vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sıfır Calibre VR - Zero Calibre, yalnızca VR için geliştirilen bir askeri fpsdir. Silahlarınızı anında kişiselleştirin, arkadaşlarınızla birlikte arkadaşlarınızla birlikte savaşın (PVP yakında!) Ve kullanın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Xreal Games

Publisher: xreal Games

sürüm tarihi: 9 Kas, 2018

tür: eylem, vr, simülasyon, rahat

Bu oyun hakkında

Zero Calibre VR, XReal Games tarafından özel olarak Premium Sanal Gerçeklik Kulaklıkları için geliştirilen birinci şahıs taktiksel atıcıdır.

Hikaye, oynatıcıyı, Hiper Gerçekçi Silah İşletmeleri ve çarpıcı grafiklerle birleştirilen fizik tabanlı etkileşimin, fizik tabanlı etkileşimin eylemin fiziksel olarak bir parçası olduğunuzu hissettirecekleri çok uzak olmayan bir gelecekte oyuncuyu bir Dystopian Amerika Birleşik Devletleri'ne getiriyor. Tamamen oynanabilen tüm kampanya boyunca yalnız ya da tüm kampanya boyunca arkadaşlarınızla savaşın.

Aksiyon odaklı hikaye, silahlı folyafları, sinek açılışlı bağlantı sistemine sahip gerçekçi silahlar. Bir VR Askeri Shooter'da daha önce hiç hissetmediğiniz gibi daldırma!

Hiper Gerçekçi Savaş Sistemi - Vücudunuzu Kavga etmek ve Kapak bulmak için kullanın

Silahınızı gerçek ömürlü hareketlerle tutun, amaçlayın ve yeniden yükleyin! Detaylara aşırı dikkat eden gerçek hayattaki meslektaşlarına dayanan oyun içi silahları modelledik. Her silah, onlara tamamen ulaşmak için öğrenmeniz ve pratik yapmanız gereken benzersiz yeniden yükleme yöntemine sahiptir.

Patlamaları seviyorsanız, sadece bir el bombası alın ve düşmana atın. Tabii pimi çektikten sonra.

Çok uzun süre açık kal. Bunun yerine ördek, çömelme, gizlice, bir köşeyi gözetleme, gerçek ömürlü hareketlerle net engelleri bulmaya çalışın. Askeri savaş çekimiyle ilgili değil. Çevrenizin farkında olmak, arazi ve ekbadılarınızla birlikte çalışmak başarılı bir misyonun bir parçasıdır. Adamlarınızı aşağı indirmeyin!

Gerçekçi Silahlar - En sevdiğiniz silahı kişiselleştirin

Herkesin benzersiz bir play stiline sahiptir. Doğruluk senin şeyin mi? Saldırı tüfeğinize bir lazer manzarası yerleştirin ve yarı otomatik modda doğru çekim yapın ya da sadece bir keskin nişancı tüfeği alın. Önce bir vuruştan daha fazlası mısın, daha sonra insan türü ister misiniz? Bir av tüfeği veya çift kullanım makinenizi tam otomatik ateşleme modunda kullanın. Yine de dikkatli olun, geri tepme işinizi gerçekten zorlaştırabilir! En sevdiğiniz silahı, hangi varyasyonun size en uygun olduğunu bulmak için favori eklerinizle birleştirin!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 - 64 bit İşlemci: Intel I5-4590 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Gereksinimler erken erişim içindir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7-4770 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Gereksinimler erken erişim içindir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
203
TELİF HAKKI İHLALİ