Zero Reflex Full İndir Oyun indir

sıfır refleks: siyah göz sürümü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sıfır Refleks: Siyah Göz Sürümü - Daireler, Mermiler, Shurikens, Roketler, Testereler ve Zaman ... Hepsi senden sonra! Sıfır Refleks, hem el becerilerini hem de sinirlerinizi bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: exordium games

Publisher: exordium games

sürüm tarihi: 5 Kas, 2015

tür: eylem

Ne gerekiyorsa sahip misiniz?

Sıfır Refleks: Black Eye Edition, basit bir amacı olan psychedelic hızlı tempolu bir oyundur: Sadist bir göz küresinden ölümcül mermilerden kaçınmak için 30 saniyeniz var. Göz seni öldürmek için her şeyi yapacak ve roketler, Shurikens, Dev Yılanlar, Robotik Tentacles ve daha fazlasını içerir! Hayatta kalmak seni bir sonraki mücadeleye getiriyor, ancak hafifçe almayın: Eğer ölürseniz, gözünüz sizi önceki seviyelere geri gönderir!

Neden "Black Eye Edition"? Çünkü bu sürümün mücadelesi sizi yüzüne gerçekten zorlaşacak!

Özellikler

Tarihçe

Zero Reflex, minimalist ve net tasarıma sahip küçük bir oyun projesidir, ancak çok bağımlılık ve sinir bozucu bir oyunla. Ne gerekiyorsa sahip misin? Eğlenceli Gerçek: Projenin ilk kod adı Reflexx 2. Yayınlanan birçok oyunla benzerlikler nedeniyle, takım "göz hayatta kalacak!" Adıyla gitmeye karar verdi. "Ben hayatta kalacağım" şarkısından ilham alan bir hüner başlığı olan Gloria Gaynor tarafından, yumuşak lansmanın tekrar sıfır refleks olarak yeniden adlandırıldığı.

Anahtar fetürleri: Zihin genişleyen görsel deneyim için yeni bir psychedelic modu Toplam 25 eşsiz ortam için 5 yeni seviye vahşi ölümcül mekanik Göze zorlamadan önce oyunu kaslamak için bir eğitim modu 4 zorluk seviyesi: Daha ileri giderseniz, hatalarınız için cezalandırılırsınız.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği, genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 75 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
155
TELİF HAKKI İHLALİ